“Укрпошта” випустить марку на честь 450 річниці Магдебурзького права у Хмельницькому

“Укрпошта” затвердила ескіз марки, конверту та штемпеля спецпогашення присвяченого 450-річчю від часу надання Магдебурзького права місту Хмельницькому.

Про це повідомляється на сайті “Укрпошти”.

18 лютого на засіданні радакційно-художньої ради з питань видання поштових марок, маркованих конвертів і карток було прийнято рішення додати до планів випуску поштової продукції ще декілька визначних дат. Серед них 450 річниця надання Магдебурзького права місту Хмельницькому. Буде випущено марку, конверт та проведено спецпогашення.

Довідка НГП. Магдебурзьке право – феодальне міське право, за яким міста звільнялися від управління й суду феодалів. Магдебурзьке право закріплювало право міських станів – купців, міщан, ремісників, встановлювало порядок обрання і функції органів самоврядування, регулювало торгівлю, опіку, успадкування, визначало покарання за окремі види злочинів. Плоскирів отримав Магдебурзьке право у 1566 році.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.