Хмельницький депутат та експерт розповіли про ОСББ

Сьогодні в приміщенні Хмельницького інституту МАУП відбулася  прес-конференція на тему: «ОСББ: від реєстрації до функціонування». Доповідачем по цьому актуальному питанні був Олексій Тихонов – радник заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань розбудови інституту ефективного власника та голова правління ГО «Хмельницька асоціація ОСББ» – Юрій Хмельницький.

kol2

До доповідачів у людей виникало багато запитань, пропозицій. «Це вперше для людей була проведена якісна та доступна роз’яснювальна робота по законодавчій та практичній базі ОСББ» – говорять активісти будинків.

На заході також був представлений звіт депутата  міської ради Віталія Коліщака за період депутатської діяльності. Віталій Вікторович, наголосив на важливих досягненнях та перспективах  подальшої роботи у напрямку розбудови мікрорайону Виставка.

kol

Депутат міської ради переконаний, що висвітлення своєї діяльності має проводити кожен депутат міської ради, щоб люди знали і бачили над чим працює їх представник у міській раді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. ОСББ – может эффективно работать только тогда , когда его возглавляет , по крайней мере , честный человек . Жителям нашего дома /Шевченко 11/ , не повезло – управляющий Скрипка .И.И. оказался вором , открыто уголовное дело , сумма хищения за 4 года работы этого существа – 340 тыс .грн. Остается теперь только надеяться на честность судей .

  2. Иван – порядочный!!!)

  3. Ой люди люди, коли ж ви перестанете «вестися». Ідея ОСББ в принципі непогана …, але для заможного суспільства, в якому при цьому є лиш мінімальний рівень корупції. У нас же на Україні цю ідею, як завжди перекрутили та спотворили (рос. – извратили) та використовують для того, щоб влада (загальнодержавна і місцева) «скинула з себе», як зобов’язання фінасувати утримання досить зношеного житла, яке якраз з їхньої вини кілька десятиріччь незалежності майже не «амортизовувалося» (не ремонтувалося тощо), так і взагалі відповідальність за це житло і забезпечення його мешканців комунальними послугами та енергоносіями. Крім викладених чиників ОСББ не можуть єфективно діяти в наших реальних умовах і через те, що постачальниками води і каналізування, тепла, газу і електроенергії та т.п. є по суті монополісти, а також через те, що інженерна інфраструктура, що їх повинна забезпечувати, в т.ч. – мережі постачання, майже зовсім не те що, не розвивалися, але необхідним чином і не ремонтувалися теж ще з радянських часів. Але є ще один дуже небезпечний для теперішніх чи майбутніх мешканців усіляких новозбудованих чи знову будующихся (якщо вони будуть добудовані?) «кварталів і коперативів» фактор, про який більшість з цих мешканців навіть не здогадуються, а саме – структури, які насправді є іхними забудовниками (а там, з метою уникнення відповідальність, досить заплутані структури) створюють «свої» ОСББ, які потім будуть диктувати цим мешканцям «свої», звичайно тільки їм вигодні умови, умови оплати. А участь у вказаному семінарі О. Коліщака (певно з метою самопіару) на мій погляд показова та також значно «опускає» його рівень.

  4. З випраленнями: Ідея ОСББ в принципі непогана …, але для заможного суспільства, в якому є лиш мінімальний рівень корупції. У нас же на Україні цю ідею, як завжди перекрутили та спотворили (рос. – извратили) та використовують для того, щоб влада (загальнодержавна і місцева) «скинула з себе», як зобов’язання фінасувати утримання досить зношеного житла, яке якраз з їхньої вини кілька десятиріччь незалежності майже не «амортизовувалося» (не ремонтувалося тощо), так і взагалі відповідальність за це житло і забезпечення його мешканців комунальними послугами та енергоносіями. Крім викладених чинників ОСББ не можуть єфективно діяти в наших реальних умовах і через те, що постачальниками води і каналізування, тепла, газу і електроенергії та т.п. є по суті монополісти, та також через те, що інженерна інфраструктура, що їх повинна забезпечувати, в т.ч. – мережі постачання, майже зовсім не те що, не розвивалася, але необхідним чином і не ремонтувалася теж ще з радянських часів. Але є ще один дуже небезпечний для теперішніх чи майбутніх мешканців усіляких новозбудованих чи знову будующихся (якщо вони будуть добудовані?) «кварталів і кооперативів» фактор, про який більшість з цих мешканців навіть не здогадуються. А саме – структури, які насправді є іхними забудовниками (а там, з метою уникнення відповідальність, досить заплутані структури) ще до заселення створюють «свої» ОСББ, які потім будуть диктувати цим мешканцям «свої», звичайно тільки їм вигодні умови, умови оплати. А участь у вказаному семінарі О. Коліщака (певно з метою самопіару) на мій погляд показова та також значно «опускає» його рівень.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.