Тоталізатор Загородного

Іподром, вона ж Хмельницька обласна рада. За два дні до визначального забігу. Організатор тоталізатора, він же голова ради Михайло Загородний озвучив імена претендентів, котрі включаються у старт за посади першого заступника голови ради і звичайного заступника голови ради. Ними є: член фракції ВО “Батьківщина” Валерій Лесков і член фракції ВО “Самопоміч” Олександр Драган.

Перепоною до теплих місць служать необхідні голоси депутатів обласної ради. Як запевняє сам Загородний, проблем не повинно бути, оскільки потрібний заділ вимірюється 43 голосами із 84 зареєстрованих у залі.

З огляду на запропоновані ставки, проігнорувати парі можуть дві фракції: ВО “Свобода” (10 обранців) і “За конкретні справи” (19 обранців). Перша — на початку каденції теперішнього скликання задекларувала свою опозиційність до умовної більшості. Вершиною політичної боротьби виявилося блокування президії керівництва облради.

Інша — в силу “демонізації” її лідера, а також деяких політичних дій, що вдарили по рейтингах партії влади, ризикує бути відкинутою до когорти “свободівців”. При цьому, їх навіть не рятує колективний “одобрямс” при обранні Загородного головою облради.

Разом маємо мінус 29 “багнетів”. Планка для голосування зменшується до 55 обранців. Далі відкидаємо стабільних “прогульників”, які не прийдуть на сесію, бо “в командировці”, “відсутні за сімейними обставинами” тощо. Тут похибка може бути незначною — приблизно до 10 депутатів. Назбирується 45 “багнетів” при прохідних 43.

А враховуючи, що забіг “конячок” проходитиме таємно, у виборчих кабінках, ставки на тоталізаторі будуть досить гарячими. Весь успіх залежатиме, наскільки політичні “рисаки” будуть презентабельними перед  колегами по депкорпусу. На все про все у них два дні і дві ночі.

Ваші ставки, панове!

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. ну така роскладка призведе до пониження впливу других..які невдовзі можуть взагалі вийти з під “обласного фавору” у влади та будуть викинуті згодом а в найближчий час просто усунуті від “процесів”, самою владою в особі Президента та його адміністрайції, яка спустить на низ тобто в голові облради команду викинути “конкретно” на смітник ….. бо навідь перший зам губернатора людина колишнього губернатра й наразі добрий друг нардепа Лабазюка який давно точить зуб на ЗКС які хотіли відібрати унього аграрний вплив…

    Авторе напиши статтю про те як скоро настане чорна полоса у Конкретних хлопців… бо хмари будуь згущатись щильніще… а владі таке на верху не потрібно..

  2. Друган на виборах по округу до Хмельницької міської ради не пройшов, а в обласній, як голова обласної організації, за рахунок інших кандидатів опинився. Як його можна в заступники голови облради пхати? Кар’єрист і цинік. Від таких людей потрібно триматись подалі. Ганьба.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.