Депутати Хмельницької міської фракції БПП сприяли справедливому розподіленням бюджетних коштів на ремонт доріг

На засідані бюджетної комісії і комісії ЖКГ Хмельницької міської ради Андрій Кветко – депутат Хмельницької міської ради, член фракції Блок Петра Порошенка ініціював зняти на доопрацювання питання щодо  розподілення 25,4 млн. грн., виділених на ремонт доріг та прибудинкових територій Хмельницького.

«За день до засідання комісій депутатам було надано титульні листі з переліком вулиць, які потребують ремонту. Але без пояснення, який саме ремонт необхідно робити (поточний або капітальний), це закінчення ремонту чи початок нового. Ці уточнення вкрай важливі, завдяки їм відбувається розподілення коштів,» – говорить Андрій Кветко.

Інформація, яку надало в титульних листах управління ЖКГ міста, не дала можливості оцінити справедливе розподілення бюджетних коштів на ремонт доріг та прибудинкових територій. Тому, всі члени комісії та присутні депутати підтримали ініциативу доопрацювати дане питання.

Ірина Ковальчук – депутат Хмельницької міської ради, член фракції Блок Петра Порошенка запропонувала Анатолію Нестеруку – заступнику міського голови та Віктору Чапайді – начальнику управління ЖКГ Хмельницького надати більш повну інформацію щодо вулиць і прибудинкових територій, які потребують ремонту на наступну робочу зустріч членів комісій та депутатів.

Також Ірина Ковальчук виступила з пропозицією начальникам ЖЕКів міста поспілкуватись з депутатами кожного округу, де необхідно робити ремонтні роботи, тому що в приймальні до депутатів приходить велика кількість звернень від мешканців округу щодо термінового ремонту доріг та прибудинкових територій.

Ігор Ялоха –  депутат Хмельницької міської ради, член фракції Блок Петра Порошенка звернув увагу присутніх на виділення 1млн.690 тис.грн підприємству ТОВ «ЖЕО» для асфальтування доріг. «Підприємство є комерційним і надає послуги мешканцям міста за гроші. ОСББ не є комерційними структурами, існують за рахунок мешканців будівль. На сьогодняшній день ОСББ складіють ¼ житлового фонду міста,»- говорить Ігор Ялоха, він запропонував надавати більшу підтримку з місцевих бюджетів ОСББ і розглянути можливість розподіляти кошти 50/50 між ОСББ і комерційними підприємствами.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. О, це сволота рулить!

  2. смішно, коли піариться партія Президента. якось сміх пробиває і все

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.