На Озерній люди вийшли на захист дерев під своїми вікнами

У мікрорайоні Озерна в дворі будинку на вулиці Панаса Мирного, 31, мешканці протестувалипроти побудови біля їхнього будинку нової споруди. Люди переконані, що забудовник вирубає дерева під їхніми вікнами та збудує багатоповерхівку.

На мітинг прибув профільний заступник міського голови Андрій Бондаренко, голова фракції ВО “Сводода” Віталій Діденко та головний архітектор Віктор Дунаєвський.

За словами Діденка, на останній сесії міської ради депутати підтримали місцеву ініціативу мешканців будинку на вул. Панаса Мирного, 31. Тепер завдання місцевої влади знайти компроміс, який влаштує і мешканців і підприємців.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Архітектор Дунаєвський зазначив, що забудовник придбав незавершене будівництво, на цій ділянці забиті сваї. Проте земельна ділянка наадана йому в оренду до вересня 2017 року.

Підприємці стверджують, що замість наявних тепер кількох кіосків  буде зведено суцільний торгівельний ряд із аркою та проходом до будинку. Вони пішли на зустріч людям та замість запланованої двоповерхівки планують зводити одноповерхову споруду, однак проекту ще немає. Також забудовник готовий облаштувати благоустрій ділянки та не чіпати зелені насадження.

Мешканці будинку проти будь-якої забудови. Вони перенані, що підприємці претендцують на їхню прибудинкову територію і категорично не погоджуються. Навіть пропонують міській раді повиймати наявні сваї та лишити цю земельну ділянку у спокої.

Віталій Діденко резюмував, що наразі змінено конфігурацію земельної ділянки, аби зелені насадження залишились.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Если бы не твоя анонимность, то и лицо не было бы целым.

  2. Трусливое майданутое быдло – твое место под Илловайском в прикопаном виде урод…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.