За 2010-2015 роки на Хмельниччині побудовано 6 навчальних закладів – ОДА

За 2010-2015 роки на Хмельниччині побудовано 6 навчальних закладів.

Про це у відповіді на інформаційний запит повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, зазначається у проекті «Доступ до правди».

Зокрема, у 2010 році зведено Буртинську ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонського району на 162 уч. місць вартістю 10,8 млн. грн.; у 2011 році – Хмельницький  спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки – 380 уч. місць (17,8 млн. грн.); приватний дитячий садок у Хмельницькому (вул. Лісовогринівецька, 2); у  2013 році – Грицівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району – 834 уч. місць (25,7млн. грн.); Новосинявську ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосинявського району – 110 уч. місць (10,3 млн. грн.); у 2015 році – Скаржинецьку ЗОШ Ярмолинецького району – 190 уч. місць (18,6 млн. грн.).

У 2016 році планується розпочати будівництво навчально-виховного комплексу в мікрорайоні Озерна (завершуються проектні роботи), на що з бюджету міста буде виділено 5 млн. грн.

Також цьогоріч очікується завершення реконструкції дошкільного навчального закладу №3 на пров. Жукова, 5 у Хмельницькому з добудовою приміщень на 4 групи – додатково юуде виділено 12 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Збудовано при владі Януковича. Думаю що свядомити нічого не збудують, тому що вони невміють будувати. Свядомити можуть тільки обісрати.

  2. Програма опорних шкіл є центральною.
    Тобто кожне найменше село буде мати початкову школу, але в усіх регіонах будуть створюватися так звані «hub schools», або опорні школи, з належним устаткуванням кабінетів передусім фізики, хімії, біології, з належним кадровим складом.
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/1538

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.