На Хмельниччині київська псевдобудівельна фірма вивела в “тінь” понад 700 тисяч

Нецільове використання  коштів у сумі понад 700 тисяч гривень, виділених з державного бюджету на капітальний ремонт вулиці одного з міст Хмельниччини, виявили в ході документального дослідження фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління фіскальної служби в області.

У податківців виникли питання і до посадових осіб міської ради, які в ході проведення процедури закупівлі з виконання капітального ремонту вулиці не здійснили належної перевірки пропозиції конкурсних торгів, що не відповідає кваліфікаційним критеріям, передбаченим статтею 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Адже у, так званого переможця – товариства з обмеженою відповідальністю, зареєстрованого у Києві, фактично відсутні технічні засоби і трудові ресурси для виконання такого роду робіт, відповідна їх оренда також не передбачена.

Крім цтого, посадові особи товариства надали для участі у державних закупівлях недостовірну інформацію щодо попередньо вчинених ними правопорушень, Таке твердження ґрунтується на підставі інформації, отриманої з Головного управління Національної поліції у Києві, про проведення  стосовно даного фігуранта досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України.

Загалом, відсутність документального підтвердження фактів виконання будівельно-ремонтних робіт та відповідного використання  для цього бюджетних коштів  дає підстави зробити висновок про привласнення посадовими особами ТОВ державних коштів у власних цілях.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.