Очільник хмельницької поліції Онісьєв і три заступники Семенишина не пройшли атестацію

Начальник Хмельницького міського відділу поліції Валерій Онісьєв не пройшов атестацію.

Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив т.в.о начальника обласної поліції Микола Семенишин.

За його словами, Онісьєв під час співбесіди набрав оцінку “4” і підлягає звільненню “через службову невідповідність”. Проте визначення цьому поняттю Семенишин не дав.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Онісьєв готує апеляційну скаргу і ми сподіваємось, що апеляційна комісія розгляне її та врахує всі критерії оцінювання у прийнятті того чи іншого рішення”, – зазначив він.

Водночас Семенишин заявив, що, на його думку, Валерій Онісьєв відповідає займаній посаді, оскільки набрав необхідну кількість балів під час тестування та пройшов перевірку на поліграфі. Це дає йому право на подання апеляції.

Окрім, Онісьєва атестацію не склали заступник-начальник кримінальної міліції Василь Остапчук, заступник-начальник слідчого управління Микола Кащук та заступник-начальник міліції громадської безпеки Сергій Мельник.

Сам Микола Семенишин атестацію не проходив. За його словами, керівник національної поліції прийняв рішення про призначення на деякі посади відповідно до якості роботи за останні 100 днів. Хоча Семенишин був зареєстрований на атестацію та був готовий до проходження тестів.

“Сьогодні вперше за роки незалежності до процесу атестування залучені представники громадянського суспільства, які також пройшли відповідний незалежний відбір і з їхньою думкою ми не можемо не рахуватися”, – резюмував т.в.о начальника обласної поліції.

Нагадаємо, що з 25 січня розпочався другий етап атестації поліцейських Хмельниччини — співбесіди з атестаційними комісіями. Участь в атестаціях беруть понад 2 тис. правоохоронців області.

Процес атестації співробітників ГУ Національної поліції у Хмельницькій області планується завершити до кінця лютого 2016 року.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Починається, яка апеляція, якщо ти ботан? піпець.

  2. А потiм зъясуется шо вони с партии БПП и им можно робить на цiх посадах…..

  3. На мою думку, всі хто не пройшов переатестацію, хай ідуть на контракт у Нацгвардію або ЗСУ . Зарплати там нормальні – мінімум 7 тисяч гривень.

  4. особисто мені більше подобається атестація по прикладу грузинської… всі..так всі…. і Микола Семенишин… і Валерій Онісьєв… і Сергій Мельник… і Василь Остапчук…і Микола Кащук….—-не пройшли…. ДО ПОБАЧЕННЯ.. також виникає питання— хто входить до складу атестаційної комісії…. якщо такі члени як Скоробагатий—- то дозволити переатестацію….

  5. Ще б керівний та особовий склад у військоматах переатестувати!!! Цікаво – хто б пройшов? )

  6. У Кам’янець-Подільському районі, кажуть,тільки 10 відсотків не пройшло переатестацію. Якщо лишилися ті корупціонери, які покривали нахабних людисьок, які ні з того, ні з сього торік у кінці серпня закидали мій двір камінням, то я теж за грузинський варіант. Усі геть з пляжу! Судячи з того, як ведуть себе “герої” нападу та що досі немає відповіді на мої заяви в районну та обласну міліцію і двоє з трьох хуліганок досі не покарані- корупціонери на місці. Лист Семенишину я теж направила, 26.1015 – з оскарженням дій райміліції.Мабуть, перерслали на місце. А 06.11.15 дістала відписку від райміліції: що призначено службове розслідування, ВАС БУДЕ ДОДАТКОВО ПОІНФОРМОВАНО. НЕ ПОІНФОРМОВАНО ДОСІ!!!! Вельмишановний Миколо Олександровичу! Я ще сподіваюся на Ваше втручання.

  7. цікаво – після яких це таких заслуг лишився Василь Остапчук. всі міністерства обвігав після його звільнення – в результаті працює на своїй посаді. самий більший корупціонер Хмельницької області – і там упиряка найшов кому і як підмазать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.