У Старокостянтинові на громадських слуханнях вирішили знизити вартість проїзду та залишити пільги

У Старокостянтинові 8 лютого відбулись громадські слухання щодо пільгового перевезення городян. Питання громадських слухання назріло у зв’язку з тим, що 1 лютого перевізники Старокостянтинова відмовились перевозити пільговиків міста, пише “Перша міська газета”.

Після жвавих дискусій присутні практично одноголосно проголосували за те, щоб знизити вартість проїзду у місті до 3 грн., встановити дитячий квиток на рівні 1,5 грн. та залишити пільгові перевезння.

В свою чергу перевізники наполягали на відмові від перевезень пільгових категорій громадян та залишити незмінною вартість проїзду – 4 грн та дитячий – 2 грн. Коштів, яких виділили на пільгові перевезення з місцевого бюджету, за словами перевізників недостатньо.

В ході дискусії, в якій жваву участь взяли і пенсіонери, консенсусу так і не знайшли. В свою чергу перевізники заявили, у разі якщо їх будуть примушувати перевозити пільговиків, вони повністю зупинять автобуси.

Перший заступник міського голови Григорій Куць повідомив пристунім, що на перевезення пільговиків з міського бюджету можуть виділити 3 мільйони гривень.

Проте перевізники відповіли, що цих коштів недостатньо.

11 лютого питання перевезень у Старокостянтинові має розглядатись на засіданні виконавчого комітету.
Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.