У Кам’янець-Подільському районі відстріляли понад 400 лисиць

За два останні місяці на Кам’янеччині було відстріляно 418 лисиць. Як інформує Управління ветеринарної медицини в Кам’янець-Подільському районі, згідно з дозволом Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації «На проведення заходів з регулювання чисельності лисиці звичайної та відстріл хижих і шкідливих тварин» у мисливських угіддях  району з 14.11.2015 по 31.01.2016 року проводився відстріл лисиці звичайної та хижих і шкідливих тварин.  Про це було письмово повідомлено голів сільських та селищної рад району.

Кам’янець-Подільська районна організація УТМР повідомила: за даний період в угіддях 78 населених пунктів району відстріляно 418 голів червоної лисиці, 291 гол. здичавілих та бродячих собак та 85 здичавілих та бродячих котів. Для дослідження на сказ в Хмельницьку регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини відправлено 113 голів лисиць. Станом на сьогодні хворих на сказ тварин не виявлено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.