Поштарі поскаржилися на т.в.о редактора “Подільських вістей” і згадали, як їх купляли за “гречку”

Працівники поштової галузі Ізяславського, Славутського районів та Нетішина звернулися до обласної влади та депутатів з проханням надати правову оцінку діяльності обласної газети “Подільські вісті”, у тому числі т.в.о редактора Петра Лічмана.

Під скаргою, яка потрапила у розпорядження “Незалежного громадського порталу”, підписалося понад 200 осіб.

Причиною виявилася публікація на шпальтах “ПВ” від 21 січня 2016 року під заголовком “Поштар-мічурінець, або Як Соболик грошове дерево “ростив”. Мова йде про керівника Славутського центру поштового зв’язку №6 І.Соболика, якого, за словами його колег, звинуватили у віртуальних злочинах.

“Замість того, щоб тісно співпрацювати із поштовиками, висвітлювати на своїх сторінках проблеми нашого регіону, редакція газети вдається до психологічного тиску на керівництво нашого центру, до працівників щодо примусового збільшення передплати газети “Подільські вісті” за рахунок колективу та пенсіонерів”, – зазначається у відозві.

 

poshta_1

 

poshta

 

poshta3

 

У додатках до листа-скарги поштарі прикріпили внутрішній наказ Лічмана №816 від 7 жовтня 2014 року щодо активізації передплатної кампанії. Його суть полягає у преміюванні керівників поштових відділень Хмельниччини продуктовими наборами, до складу яких ввійшли: гречка (3 пакети по 800 г кожний), борошно (5 кг), цукор (4,5 кг).

 

nakaz

 

nakaz2

“Пізніше ці продовольчі набори переросли в шантаж до працівників ЦПЗ №6 щодо необхідності відпрацьовування на дану газету. А що робити приватним газетам на ринку інформаційних послуг, які ледь виживають і не взмові закупити гречку?” – запитують поштарі.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 37

  1. Як все гарно написано . Хто цікаво Вас усіх підібрав .Хтось з Вас хоть соту долю для людей чи області щось зробив.Сидете на сайтах і чекаєте кого обісрати на цей раз.Не хай Вас не давить жаба І Лічман з Под.Вістями. Робіть добру справу і тоді в світ буде кращим і добрішим.

    • Правильно зроблять , що роздержавляться , тоді приватним комерційним газетам прийде пі-пі-пі. Подільським Вістям – 100 років, і ще проживуть 100

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.