Прокуратура викрила в обласному кардіодиспансері сауну, яка діяла під прикриттям оздоровчого комплексу для дітей та молоді

На Хмельниччині виявлено факт  зловживання службовим становищем службовими особами обласного кардіологічного диспансеру та обласної ради в інтересах фізичної особи-підприємця.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, посадовці медичного закладу і обласної ради, всупереч інтересам служби, незаконно звільнили підприємця від сплати орендної плати за користування приміщеннями кардіодиспансеру.

Внаслідок цього протягом останніх кількох років він безоплатно використовував понад 100 кв.м «під розміщення оздоровчого комплексу для дітей та молоді», а також частину підвалу без оформлення відповідного договору. Фактично ж в орендованому приміщенні функціонувала сауна.

Через такі протиправні дії бюджет втратив близько 100 тисяч гривень за використання зазначеного майна, чим інтересам територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельниччини спричинено матеріальні збитки на вказану суму.

Прокуратурою області за цим фактом, за матеріалами управління захисту економіки ГУНП в області, зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст. 364 (зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. Досудове розслідування доручено Хмельницькому відділу поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Мафія жидівська Флаксенберг,Цуглевич і Кланца водять людей в оману і журналіслів, а також працівників правоохоронних органів. В бюджет області , а також для кардіодиспансера гроші від оренди чітко платились. Це вони хотят призитувати кардіодиспансер, жоб робити гроші на операціях. Мало ім хабарів мафія взялась за орендарів. В обласній лікарні без Флаксемберга без грошей ніякі питання не вирішуються.

  2. Це робиться для того ,щоб скрити правду від людей області,які хворіють на серце . Де корупційне бюро,де прокуратура, коли мафія медицини ,що хоче те і робить. Чому Кланцу т. в о головного лікаря департамент охорони здоров”я дає 50% надбавки до окладу за (інтенсивну працю.).Скажіть пане Цуглевич чому прикриваєте хабарника Кланца його на роботі з11 до 16 годин немає на робочому місті. Бере з бідних людей за операціІ за облачні ціни. Ст.49 КонституціІ УкраІни пмше,що громадянин УкраІни має право на безкоштовне лікування в комунальних і державних закладах охорони здоров”я. Ми бачим ,що закони для таких, як Кланц,Цуглевич ,Флаксемберг до самоІ лампочки.

  3. Корупція – це запит на публічне розміщення декларації зятя та флакса, пояснення звідки гроши на джипи, перевірка нерухомості, перевірка всього навсього руху коштів по двух рахунках за операції, перевірка категорій та атестацій – і це тільки початок корупції. Антикорупційне бюро, агов, де ви?

  4. Зять і флакса зробили з обласноІ лікарні і кардіо хірургіІ бізнес за ,який платимо прості люди.На ремонт кардіо хірургіІ з бюджету області виділили 1,5мільєна гривень де Ви прокуратура , де поліція чому не розсілдуете. На районі лікарні і закупку ліків у мафіозі Цуглевича немає.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.