Швидкісним Інтернетом у с. Ладиги безкоштовно користуватимуться у дитсадку та школі

На Старокостянтинівщині урочисто ввели в експлуатацію майданчик широкосмугового доступу до мережі Інтернет в селі Ладиги.

Ініціаторами реалізації даного проекту виступили місцеві жителі на чолі із керівником місцевого господарства (СГК імені Щорса) Віталієм Фомовичем.

ПАТ “Укртелеком” було прийнято рішення про будівництво даного об’єкту, враховуючи значну частку власних капітальних вкладень з боку замовників на придбання волоконно-оптичного кабелю (вартість кабелю 65 тис.грн.). Дольову участь у придбанні кабелю взяли СГК ім. Щорса, ТОВ «Старокостянтинівцукор»,  громада с. Ладиги.

На сьогодні ПАТ Укртелеком видав наказ «Щодо введення акційної пропозиції «Інтернет взимку» згідно з яким населення села отримує знижку абонентної плати в розмірі 40% упродовж 2 років користування послугою. Керівник  місцевого СГК імені Щорса  В. Фомович зобов’язався вносити плату за користування Інтернетом у школі та дитячому садочку.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Нам би більше таких керівників від Бога як Фомович Віталій Васильович – прошу зауважити що це одне з декількох сільськогосподарських підприємств КОЛЕКТИВНОЇ форми власності, а не роздеребанені колишні колгоспи які “успішно” стали приватними

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.