Петиція про сквер Скрябіна у Хмельницькому зібрала необхідну кількість голосів

Петиція про створення скверу імені Кузьми Скрябіна у Хмельницькому зібрала необхідну кількість голосів.

На 3 лютого її підписали 508 осіб при необхідних 500.

skryabin

Згідно з прийнятим на сесії міськради положенням про петицію, петиція про сквер Скрябіна направляється на розгляд відділу роботи із зверненнями громадян міської ради і скеровується на резолюцію міському голові. Останній визначає компетентних виконавчих органів, які мають відреагувати на цю пропозицію.

Нагадаємо, що 2 лютого 2015 року лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко загинув в ДТП у Дніпропетровській області.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Это сугубо моё мнение, и многие могут с ним не согласится. Кузьма как певец и исполнитель, даже очень ничего, был. Но знал ли его кто-то как человека вне сцены??? При желании, в интернете можете найти ролики с его мнением о политике. В 2004-2005гг Андрей не поддерживал помаранчивую революцию, и пел на сцене партии Регионов. В декабре 2013г критиковал майдан, и только в 2014г кардинально поменял свое мнение. Я понимаю, что об ушедших, либо хорошо, либо ни чего. Но Скрябин не та личность в честь которого стоит называть улицу или сквер. При жизни он просто делал бизнес. А волонтерами были и многие Хмельничане, просто не такие известные как Кузьма.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.