Активіст: Бюджет Хмельницького буде зрозумілим одинадцятикласнику

У міській раді показали візуалізацію бюджету міста

Сьогодні в міській раді презентували візуалізацію бюджету міста на 2016 рік. Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що це перший етап співпраці в рамках підписання меморандуму із об’єднанням “Центр політичних студій та аналітики”. Симчишин наголосив, що на приєднання до проекту відкритий бюджет не було витрачено жодної копійки. Це було зроблено силами активістів, а інформація вводилась вручну працівниками фінансового управління. За словами Олега Черненко з середини 2016 року ця інформація буде завантажуватись автоматично.

Зараз на сайті міської ради у розділі “бюджет міста” можна побачити план та реальне виконання бюджету у січні 2016. У подальшому в міській раді планують конкретизувати візуалізацію витрат на кожен комунальний заклад.
Регіональний представник об’єднання “Центр політичних студій та аналітики” Олег Черненко зазначив, що після затвердження бюджету розвитку у березні планують запустити карту ремонтів, де будуть позначені всі об’єкти із зазначенням виконавця робіт та вартості.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. ????????????????????

  2. добре зробили. молодці!

  3. Що б хто не казав, а Симчишин показує роботу. Не знаю як буде працювати відкритий бюджет, бо то для фінансистів і бухгалтерів, але сніг цього року чистили дуже добре. В мене в дворі на Перемоги трактор ніколи не чистив, а цього року майже щодня.

  4. Круто! Таке є тільки в Львові. Реально молодці.

  5. Чесно здивований. Радісно за наше місто. Меру зачьот.

    • За житлово-комунальне господарство Хмельницького відповідає НЕСТЕРУК АНАТОЛІЙ МАКАРОВИЧ…..ТАК ЩО ЦЕЙ “зачьот” БІЛЬШЕ ЙОМУ…. ЛЮДИНА ДІЙСНО НА СВОЄМУ МІСЦІ… А СИМЧИШИН СТЕБЛО ПОСТАВИВ КЕРУВАТИ КУЛЬТУРОЮ ТА ТУРИЗМОМ МІСТА… ЗА ЦЕ ЙОМУ ВЕЛИКИЙ НЕЗАЧЬОТ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.