За допомогою міського депутата Олександра Білика розпочато ремонт вул. Ювілейної

У грудні 2015 року в приймальню до міського депутата Олександра Білика, депутата від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка» надійшло колективне звернення мешканців вул. Ювілейна (мікрорайон «Старе летовище») зі скаргою на жахливий стан дорожнього покриття вулиці та проханням допомогти організувати відповідні ремонтні роботи.

1

Вже понад 20 років мешканці мікрорайону «Старе летовище» позбавлені будь-якої уваги з боку міської влади. За власні кошти люди провели газ, воду, каналізацію, телефон, мережу електро – постачання.

Крім критичного стану доріг, які до цього часу не прийняті до комунальної власності міста, основними проблемами мікрорайону також являється відсутність зовнішнього освітлення вулиць, дитячих та спортивних майданчиків.

Олександр Білик разом з ініціативною групою мешканців вулиці, на при кінці грудня 2015 року, організували проведення ремонтних робіт по виправленню дорожнього покриття грейдером, з частковим додаванням щебеню і каткуванням на вул. Ювілейній.

До міському голови та інших посадовців Олександр Білик направив декілька депутатських звернення щодо прийняття до комунальної власності всіх доріг мікрорайону «Старе летовище», виконання повного капітального ремонту вул. Ювілейної, організації будівництва лінії зовнішнього освітлення мікрорайону та виділення земельних ділянок та облаштування дитячих майданчиків.

Ремонт вулиці згуртував навколо себе всіх мешканців мікрорайону.

«На наше прохання допомогти відгукнувся депутат міської ради Олександр Білик, який обирався по нашому округу. Він надав посильну допомогу в організації ремонтних робіт. Ми щиро вдячні депутату за співпрацю. На власному досвіді переконані, що така співпраця приносить користь, демонструє небайдужість громади до своїх і загальноміських проблем,» – прокоментувала Катерина Савицька, мешканка вулиці Ювілейна.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. В кожному скликанні є депутати, які працюють

  2. це отой Білик яки “керував” хмельницьким районом ????й потім пішов чи то пішли його…

    Екс-голова РДА Олександр Білик: “Звільнився за власним бажанням”

    https://www.youtube.com/watch?v=K4SbNltwpuU

  3. Ви Зарічанську доведіть до кінця, а то кинули ремонт дороги – і за іншу беруться

  4. звільнився через куплений диплом

  5. Пишіть або про всіх депутатів, або пишіть що це реклама, бо не до одних порошенківців звертаються люди, і не вони одні працюють.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.