На Хмельниччині за рік борги із виплати зарплат скоротилися на третину

На 1 січня 2016 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 5,7 млн. грн., що на 32,5% менше порівняно з аналогічною датою минулого року.

Про це інформує Головне управління статистики в області.

За даними облстату, основна частка боргу із виплати заробітної плати (46,1%) припадала на підприємства промисловості, 22,9% – транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, ще 16,9% – будівництва.

З кожних 100 невиплачених гривень 31 заборгували своїм працівникам підприємства Хмельницького, 27 – Полонського району, 10 – Ярмолинецького та 8 – Дунаєвецького районів.

У структурі загальної суми заборгованості 42,8% утворено на економічно активних підприємствах, 55,5% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2014 р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,4 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 6304,12 грн., що в 1,5 раза більше, ніж середня заробітна плата за грудень 2015р.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.