У Старокостянтинові перевізники не возять пільговиків навіть після виділення бюджетних коштів

Попри те, що на черговому засіданні сесії Старокостянтинівської міської ради 29 січня, депутати проголосували за виділення коштів з місцевого бюджету на пільгові перевезення на квартал, перевізники Старокостянтинова припинили перевозити пільговиків.

Про це асоціація перевізників Старокостянтинова повідомила пасажирів, а також міську владу, пише “Перша міська газета”.

Перевізники мотивують своє рішення тим, що коштів на пільгові перевезення їм виділили в шість разів менше, ніж необхідно.

“Нам виділили коштів у сумі 128 тисяч гривень на місяць. Це шоста частина від необхідної суми. Ми категорично виступаємо і вимагаємо, щоб нас почали”, – сказав на засіданні з міською владою голова асоціації перевізників Старокостянтинова Ігор Кондратюк.

“Раджу вам переглянути ваші договори, а тоді приймати якісь рішення. Люди будуть скаржитись у суди”, – закликав перевізників перший заступник міського голови Григорій Куць.

На це перевізники зауважили, що перед виборами їм ультматумів не ставили, мовляв, тоді міський голова обіцяв їм всі проблеми повирішувати, аби тільки не втратити лояльність електорату.

У ході обговорення перевізники відмовились возити пільговиків до розгляду цього питання на громадських слуханнях, які відбудуть 8 лютого. 11 лютого питання перевезень у Старокостянтинові має розглядатись на засіданні виконавчого комітету.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.