Відсьогодні у Нетішині оформлятимуть закордонні біометричні паспорти

Ще наприкінці минулого року за рішенням міської влади м. Нетішина вирішено придбати обладнання та програмне забезпечення з метою запровадження у місті видачі внутрішніх та закордонних біометричних паспортів. Усе необхідне було придбане за 347 тис. 914 гривень.

Згідно із Комплексною програмою та мобілізацією зусиль Нетішинської міської ради, Нетішинського міського сектору Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області, виконавчого комітету Нетішинської міської ради та управлінь і відділів виконавчого комітету Нетішинської міської ради по забезпеченню реалізації державної політики в сфері безпеки документів та міграційної політики, у бюджеті міста на придбання робочої станції ЄІАС УМП ДМС України були передбачені 500 тис. гривень.

Оформлення та видача біометричних паспортів – це додаткові зручності для громадян, додаткові надходження державного мита до бюджету міста.

Відомо, що біометричний український паспорт (внутрішній) нового зразка виглядає як пластикова картка з чіпом. На даному етапі ця ID-картка буде видаватися тільки 16-річним громадянам України.

Біометричний закордонний паспорт (нового зразка) має додаткові ступені захисту та  мікрочіп, вшитий в обкладинку.

Уже з 1 лютого цього року. у Нетішині можна буде оформити документ для виїзду за кордон.

Нині  у 10-ти територіальних підрозділах міграційної служби Хмельниччини розміщене необхідне обладнання для оформлення паспорта нового зразка. Це: Кам’янець-Подільський, Шепетівський, Хмельницький міські відділи, Кам’янець-Подільський, Красилівський, Летичівський, Старокостянтинівський, Полонський, Славутський, Ярмолинецький районні сектори.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.