«УКРОП» Хмельниччини з новим обличчям

Дмитро Йовдій, адвокат Автомайдану  часів Революції гідності, відтепер очолюватиме ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛАСНУ РЕГІОНАЛЬНУ ПАРТОРГАНІЗАЦІЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ‘ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП». Таке рішення одноголосно прийнято делегатами на VII Конференції партії, яка проходила 30 січня в обласному центрі.

y-1

Підбиваючи підсумки минулорічної діяльності, а відтак і місцевих виборів,«укропівці» Хмельниччини ставлять перед собою амбітні цілі, а досягти їх можуть, лише відповідного ґатунку люди. Дмитро Йовдій, претендуючи на посаду міського голови наприкінці 2015 року і вступивши  у виборчу боротьбу в останню мить, довів, що саме він спроможний повести за собою людей, готових змінити ситуацію в країні і, зокрема, на Хмельниччині, на краще.

Присутній на конференції  член  Президії та  Політради ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Дмитро Сіманський наголосив: «Незважаючи на шалений тиск, який чиниться з боку влади, політичні репресії активістів  та всілякі перешкоди, ми не припинимо боротьбу за втілення  наших ідей. І нам необхідно поповнювати свої ряди людьми, які готові до цієї боротьби. Дмитро Йовдій – це людина рішучих дій.»

y-2

«Засіяти»  усі регіони області, «зародивши» реально діючі осередки УКРОПу – першочергове завдання  Хмельницької обласної організації партії .

«Об’єднуючись у своїй любові до країни, до народу, ми готові захищати інтереси громадянського суспільства у його боротьбі проти існуючої системи влади, за побудову в Україні нової держави – держави вільних громадян» – наголосив новообраний голова Дмитро Йовдій.

y-3

«Ми готові до особистої  громадянської  відповідальності за сьогодні та завтра нашої країни. І зараз нам необхідно бути готовими до позачергових парламентських виборів та обов’язково потрапити до ВР. У нас Є рішучість і воля змінити країну на краще. А відтак, ми впевнені, що патріотично налаштовані хмельничани найближчим часом стануть пліч – опліч разом з нами.»

 

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. це його з прицілом пхатимуть в парламент бо місту він не потрібен…за було очевидно…
    ну на крайняк облрада…..

    • не знаю чи потрібен Хмельниччині Дмитро Йовдій—але Василь Куйдан (перебіг з ПП”УДАР”) точно нікому непотрібний .. гнида рідкісна….

  2. а Василь чим займається в УКРОПі???

  3. Засіяти» усі регіони області, «зародивши» реально діючі осередки УКРОПу – першочергове завдання Хмельницької обласної організації партії .

  4. куйдан підар корнійчука

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.