Нетішинське ЖКО відсіяло фірму брата колишнього губернатора, в якої дешевший ремонт ліфтів

Комунальне підприємство Нетішинської міськради “Житлово-комунальне об’єднання” за результатами тендера 22 січня уклало угоду зі спеціалізованим ремонтно-будівельним підприємством “Хмельницькліфт” (належить обласній раді – НГП) на обслуговування та ремонт ліфтів у Нетішині протягом цього року.

Загальна вартість угоди становить 2 млн. 175 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

У технічних завданнях сказано, що обслуговуванню підлягає 261 ліфт.

У перелік робіт, які має виконувати переможець торгів, підпадають: усунення аварійних збоїв на ліфтах, звільнення пасажирів із кабін, що зупинилися (цілодобово); проведення періодичних технічних оглядів, на ліфтах не рідше ніж через 24 місяці; заміна комплектувальних виробів в міру зношення; виконання ремонтних і відновлювальних робіт, що виникли в процесі порушення правил експлуатації ліфтів, навмисних пошкоджень, затоплень і таке інше.

Конкурентами на торгах виступили ПАТ “Рівнеліфт” з пропозицією 2,5 млн. грн і ПП “Хмельницькліфткомплект” – 2 млн. 46 тис. грн.

Натомість комітет з конкурсних торгів відхилив дешевшу пропозицію “Хмельницькліфткомплекту” через відсутність інформації про стан виконання договорів; копії звіту з праці за останній звітний місяць 2015р.

Також ПП не підтвердило наявність дійсного свідоцтва про атестацію власної електротехнічної лабораторії на виконання електровимірювальних робіт на ліфтах.

Як відомо, ПП “Хмельницькліфткомплект” належить В’ячеславу Гавчуку, рідному брату “помаранчевого” губернатора Хмельницької області Івана Гавчука.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.