Хмельницька облрада планує передбачити 1 млн. грн для стимулювання енергозберігаючих заходів

У 2016 році Хмельницька обласна рада планує передбачити 1 млн. грн для стимулювання населення впроваджувати енергозберігаючі заходи.

Такі зміни депутати мають намір внести до Регіональної програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2011-2015 роки на черговій сесії обласної ради 17 лютого.

Згідно з проектом рішення, пропонується погашення 15% відсотків за наданні кредити населенню, ОСББ та ЖБК з обласного бюджету.

Для компенсації запровадження енергозберігаючих технологій планується залучити 579 тис. грн з держбюджету, 289,4 тис. грн – місцевих бюджетів.

Довідка НГП. На Хмельниччині за 9 місяців 2015 року споживачі використали 398,9 млн.м.куб. газу, що на 20,5% менше порівняно з аналогічним періодом 2014 року.

Скорочення споживання газу в області зафіксоване серед усіх категорій. Зокрема, побутові споживачі за півріччя скоротили обсяги на 18,6%, бюджетні організації на 24,2%, промисловість – 30,5%. Цукрові заводи області в порівнянні з минулим роком скоротили споживання газу в 2 раза.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.