Хмельницька педакадемія без тендера спустила 628 тис. грн на капремонт свого стадіону

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, яка є власністю обласної ради, без тендера провела 628 тис. грн на капітальний ремонт власного стадіону.

Про це стало відомо з даних Офіційного порталу публічних фінансів України «Єdata».

Кошти пройшли двома траншами на рахунки підрядника ТОВ “Поділля Рембуд” (Хмельницький): 385,4 тис. грн (6 листопада 2015 року) і 242,6 тис. грн (16 грудня).

За виділені гроші підрядна організація повинна була улаштувати 900,1 кв. метрів покриття з штучної трави з затиранням поверхні кварцовим піком та гумовою крихтою; змонтувати та пофарбувати сітчату огорожу; встановити світильники з люмінесцентними лампами.

Конкурсу на проведення цих робіт не проводилися, адже суми є меншими, ніж законодавчо встановлений поріг для проведення тендеру.

“Поділля-Рембуд” оформлено на Інну Мосіюк, однак до складу засновників компанії до 2010 р. входив Олег Вівчурко, який в часи губернатора Ядухи 8 місяців  очолював Департамент ЖКГ та будівництва Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. І нічого там з вищеперечисленого не зроблено!
    А я чогось незрозумів, що прихвосні ядухи, вже при Гончару державні кошти продовжують розпилювати?

    • А Ви не знали, що пані ректор завжди була прихвоснем (проектом) Ядухи?

      • ІННОЧЦІ ВСЕОДНО ПІД КОГО ЛЯГАТИ… ПО ВНЗ “гуляє” ДУЖЕ БАГАТО ВІДЕО З ПОРНО РЕКТОРОМ….КУДИ ТАМ БЕРНАЦЬКІЙ В ТРУСИКАХ БРАТИСЯ….

    • Пане кіз як головою ради в даний час є загородній,і не судіть по собі з своєю дружиною в атестаційні комісії ,добряче заробили .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.