Хмельницька міська рада просить ДАБІ припинити незаконне будівництво на Нижній Береговій

Хмельницька міська рада звернулася до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням припинити незаконне будівництво на вулиці Нижня Берегова, 2/4-б.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Неодноразово Хмельницькою міською радою на Вашу адресу надсилались листи з повідомленням про незаконне будівництво, що здійснюється ПП «Ультрасервіс» у Хмельницькому на вул. Нижній Береговій, 2/4-Б на землях водного фонду. Повідомляємо, що на сьогодні вищезазначене будівництво триває», – йдеться у зверненні до інспекції.

Міська рада проінформувала Державну архітектурно-будівельну інспекцію про те, що своїми діями ПП «Ультрасервіс» порушує і вимоги Земельного та Водного кодексів, і Генплан та план зонування території міста. Враховуючи порушення, міська рада відмовила підприємству в продовженні договору оренди земельної ділянки, на якій триває будівництво.

Проте, як йдеться у повідомленні, міськрада не має повноважень припинити порушення, що відбуваються: «У Хмельницької міської ради відсутні повноваження припинити незаконне будівництво об’єкта, а тому всі дії, які міська рада вживала у межах своїх повноважень, результату не дали».

Як писав НГП, прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

З’ясовано, що службові особи одного з приватних підприємств, з метою заволодіння земельною ділянкою водного фонду площею 0,38 га на березі річки Південний Буг в обласному центрі (вул. Нижня Берегова, 2/4-Б), підробили угоду про придбання нібито об’єкта незавершеного будівництва. Хоча в дійсності зазначене майно було ще раніше реалізоване іншому суб’єкту господарювання як будівельні матеріали.

Зазначені дії спричинили тяжкі наслідки державі, які полягають у незаконній забудові прибережної смуги Південного Бугу у місті Хмельницький.  Ринкова вартість вказаної земельної ділянки становить понад 2 млн гривень.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Нехай міська рада не пускає слюни, а встановить та притягне до відповідальності своїх працівників, які “організовували” це будівництво фальшуючи документацію, а спихати все і вся на ДАБІ найлегше. Для припинення цього будівництва необхідне судове рішення, а не переписка ?

 2. Коли є порушення закону, то має автоматично вступати в силу процедура судового розгляду правопорушення.
  Наше законодавство дозволяє лише ПРЕВЕНТИВНЕ попередження(“прохання не порушувати”) заради недопущення порушень.
  На фазі ж ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОПОРУШЕННЯ має діяти ПРОЦЕДУРА СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ.
  Сподіваюся, що міська рада оскаржить це будівництво в судовому порядку – хай проявиться позиція суду, Хоча би заради прояснення, ЧИ ВАРТІ ТАКІ СУДДІ МІСЦЯ В СУДОВІЙ СИСТЕМІ майбутньої України, яку ми обов’язково виборемо, перемагаючи опір путінських холуїв, космополітиків та корупціонерів.

 3. Ага…мыська рада не має повноважень, тільки коли СВОЛОТА не була при делах то критикувала владу що вона всесильна і в її компетенції це зробити.Тому бачимо як колишній популізм переходить у слюні!

  • є люди розумні, а є дурні, от ти анонімний точно до 2 категорії належиш. я також критикував міську владу раніше, але не за те, що не може щось зупинити, а за те, що сама дала можливість незаконному будівництву розпочатися.
   Хто дав земельну ділянку в оренду забудовнику-хаму? Міська влада в 2012 році.
   Хто дав містобудівні умови? Міська влада в 2015 році. А тепер міська влада виправляє грубі помилки попередників. ДАБІ має бути разом з міською владою, підлючаться ще покуратура, поліція і наведуть порядок.

   • Нет, как раз Свобода и критикует везде, всегда, по поводу и без, любую власть. так что нех..й скулить.

   • теперішня міська рада в особі міського голови плює в лице колишнім соратникам і призначає Лесю Стебло керувати туризмом Хмельницького….. хоча під чвс майдану сам теперішній міський голова Симчишин ОЛЕКСАНДР боявся щоб би вона не з”іла його…говорить що всі просять за Лесю… цікаво хто такий ….

    • Леся-людожер! Головний турист.
     Людино, ННННОООО, коли ти вже перестанеш писати цей брєд сивої кобили?

 4. Не тобі цінити мій розум, бо лиш тупоголовий може давати оцінку людині в інтернеті аноніму, але ми не проте зараз.Дебелику ти зрозумій, хоча перепрошую куди тобі слово “зрозумій” до нього тобі далеко.На Папередніков краще всього валити, я так бачу це тим чим займатиметься Сволота зараз, бо виходу нема, вже самі влада.Коли приходить керівник на посаду…робітників не цікавить хто їм заборгував чи він чи попередній керівник.Бо він знав і бачив куди йшов, а якщо не знає як вирішувати то на вихід.Громада найняла владу і платить кошти за це!

 5. Інспекція у відкатах .тут ні попередники ні нинішні.Політика це щось інше у даному випадку.Корупція…Всі правоохонці знають про кімнату в готелі,де за “Консультаціі” забудовники слачують до 3-х дол.за1 м2 площі будівлі ,кришує в.о.нач.інспекціі,тому що на почато,що на завершення .

  • Так.Нічого не змінилось,за цей обєкт також відвалили до 100 тис.баксів
   . Поки функціі інспекціі у Києві ,та і буде.Якби дійсно влада Хмельницького хотіла змін,інспекція вже з вересня2015 року була би у органі місцевого самоврядування..Такого не буде Симчишин поставив гол.”іспектора” в області ще коли робив ода ,тепер йому невигідно створювати у місті інспекцію,чого дивись по прикладу Хмельницького ствррять інші,аце корито і відмовитись дуже важко.

   • Симчишин всесильний і всемогутній. поставив свого інспектора, якого призначає ДАБІ в Києві. купив всіх в Києві і начальника ДАБІ і міністра будівництва. Це все його люди.

 6. ДАБІ само допустило те, що робиться на сьогоднішній момент!!!!! І всім давно не секрет те, що ДАБІ продажне,у них своя такса, і якби вони хотіли працювати, то би був порядок!!!! А так вони зробили безпрєдєл!!!! І інспектора їхні скоро будуть не те що не допущені до будівельних майданчиків, а сраним віником їх будуть фігачити!!!!!! Сопляки вони, щей недосвідчені!
  А Симчишин просто хоче зараз ” показати, що він прийшов щоб працювати для міста”, а не кармани набивати, як попередній…… але це все замилення очей, як було раніше хто має впливовіших знайомих до цих пір вирішують свої питання, не забуваємо про будівництва на комунальних землях…………….
  а втершись в довіру з часом буде те що було……..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.