Нова влада повертає тариф 3,5 грн для проїзду у хмельницьких маршрутках

Хмельницька влада домовилась з приватними перевізниками про проїзд 3,50 грн у маршрутних таксі (сьогодні плата за проїзд становить 3 грн – НГП), хоча економічно обгрунтований тариф – 4,09 грн.

Про це сьогодні йшлося на нараді у міській раді

Згідно з підрахунками самих перевізників, які підтвердили в управлінні економіки, обґрунтований тариф на перевезення, у середньому, по маршрутам міста становитьь 4,09 гривень. Однак перевізники згодні на тариф 3,50 гривень.

Через 21 день відповідний проект рішення буде виноситись на голосування виконкому, сьогодні його оприлюднять на сайті міської ради.

Щоправда, в управлінні економіки зазначають, що підрахунки були проведені ще у другому кварталі 2015 року, тому вони можуть бути частково застарілими.

На сьогоднішньому обговоренні заступник начальника управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев зазначив, що зараз опрацьовується проблема вирішення пільгових перевезень. За його словами, наразі вивчається досвід інших міст, однак найбільше в управлінні транспорту схиляються до адресної допомоги, яка буде прийнятною і для перевізників,  або ж до обмеження кількості пільгових місць у кожній одиниці громадського транспорту в залежності від габаритів.

Довідка НГП. Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало незаконним підвищення в лютому 2015 року вартості проїзду в громадському транспорті на 0,5 грн.

10 вересня 2015 року виконавчий комітет міста прийняв рішення про відповідне зниження тарифів.

15 вересня за клопотанням ТОВ ”Хмельницьке таксі”, ТОВ ”Рембуд-транс”, фізичні особи-підприємці Олександр Мішин та Віталій Марцинюк, котрі здійснюють пасажирські перевезення у місті, Хмельницький міськрайонний суд відмінив рішення виконавчого комітету від 10 вересня ц.р. про зниження вартості проїзду в маршрутних таксі і автобусах до лютневого рівня.

23 вересня депутати Хмельницької міської ради скасували рішення виконкому  про підвищення проїзду в громадському транспорті Хмельницького №147 від 26 лютого 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 13

 1. Не повертає, а виносить на засідання виконкому. Буде голосування. Як проголосують так і буде. 13 членів виконкому. Їм вирішувати.

 2. Скотиняки такі!!!!

 3. Згідно з підрахунками самих перевізників, які підтвердили в управлінні економіки, обґрунтований тариф на перевезення, у середньому, по маршрутам міста становитьь 4,09 гривень. Однак перевізники згодні на тариф 3,50 гривень.

 4. Заголовок звичайно лажовий. Питання йде на виконком. Через 21 день.

 5. Ну понятно, есть время обговорить процент “отката” с 50-ти копеечек.

 6. Я працюю на ринку перевезень вже 12 років. В мене у власності 3 буси. Люди добрі, ми не можемо їздити по 3 гривні. І питання не в манзіях чи владі. Ми вже півроку їздимо в збиток. Два місяці ходимо до Симчишина, щоб НЕ ПІДНЯЛИ, а повернули тариф який був, до якого всі звикли. Ми не можемо ремонтувати буси і автобуси, немає за що купити нові шини. Симчишин не хоче нас слухати, а ми вже не можемо працювати. Люди, зрозумійте вже в Тернополі тариф 4 гривні. 3 гривні немає ніде в країні.

  • Дуже не переконливо! На мою думку як би вам працювалось у збиток – такої кількості маршруток просто не було б на дорогах Хмельницького. А з врахуванням того, що в маршрутках скрізь активно використовуються “стоячі” місця – цей тариф (3 грн.) ще й завищений, оскільки зручності він пасажирам не додає як тим, що сидять, так і тим що стоять.

   Навчіться культурі перевезень, а потім ведіть мову про тарифи.

 7. Цілий рік їздили по 3,5 і все було нормально.
  питання не варте виїденого яйця. для людини це питання 20-25 гривень в місяць. А перевізники можуть стати. Перевезення звиткові!

 8. не варто підвищувати тарифи, немає чого шикувати за рахунок простих хмельничан

  • А хто говорить про шикування, говориться про виживання. А кому дорого їздити в маршрутках, так хай піднімають тролейбусний парк, там не дорого, а маршрутки це взагалі ” маршрутне ТАКСІ” і тариф має бути належний !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.