Хмельницька облрада утворить Волочиську міську об’єднану тергромаду

На чергову сесію Хмельницької обласної ради, яка відбудеться 20 серпня, виноситься питання про утворення Волочиської міської об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє офіційний сайт облради.

Зокрема, планується утворити Волочиську міську об’єднану територіальну громаду у складі суміжних територіальних громад міста Волочиськ та сіл Авратин, Збручівка, Пальчинці, Вочківці, Петрівщина, Вільшани, Гарнишівка, Вигода, Іванівці, Зайчики, Постолівка, Клинини, Копачівка, Мислова, Лозова, Користова, Бальківці, Курилівка, Маначин, Ожигівці, Соболівка, Петрівське, Поляни, Канівка, Петрівка, Рябіївка, Гонорівка, Тарноруда, Федірки, Ріпна, Мирівка, Сербинів, Чухелі, Левківці, Случ, Щаснівка, Яхнівці, Лонки та Кушнирівська Слобідка з адміністративним центром у місті Волочиськ.

Крім цього, депутатам облради пропонується проголосувати за призначиення перших місцевих виборів депутатів Волочиської міської ради об’єднаної територіальної громади та Волочиського міського голови, згідно з чинним законодавством України.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.