У Хмельницькому з’явилось нове “рятувальне” графіті від “Республіки”

У Хмельницькому з’явилось нове графіті від фестивалю “Республіка”. Цього разу митці розмалювали бетонний паркан біля рятувальної станції на річці Південний Буг. Малюнок складається з двох частин: на одній зображений водолаз, що врятував русалку, на другій – риби, що чемно пливуть одна за одною та закликають відпочивати на воді з розумом.

IMG_6803

IMG_6807

IMG_6809

Організатор фестивалю “Республіка” та автор малюнку з водолазом Андрій Зоін розповів “Незалежному громадському порталу”, що графіті було створено за два дні. Риби вийшли з-під пензля кримського художника Михайла Коробкова, що вже відомий у місті завдяки малюнку з музикантом на вул. Проскурівській.

“Рятувальники давно просили нас намалювати щось на стіні біля них. Зараз ми дуже зайняті організацією фестивалю, але от випало два вихідних і ми взялись за малювання. Це саме те, що нам хотілось намалювати, рятувальникам ескіз теж сподобався”, – зазначив Андрій Зоін.

За його словами, луска одної з риб – це рельєф бетонного паркану. А водолаз, що врятував русалку – це спосіб привернути увагу до рятувальної станції. Андрій Зоін вважає, що люди мають знати про службу рятування на воді та їхній героїзм. Окрім того, малюнок частково жартівливий: хіба русалку потрібно рятувати?

Зоін зазначив, що “Республіка” братиме участь у конкурсі міської ради на розмалювання чотирьох стін до Дня міста. Він пообіцяв консультувати чиновників при прийнятті рішення щодо остаточних ескізів.

Також організатор фестивалю “Республіка”, що після закінчення фестивалю “Республіка”, який відбуватиметься 6-8 вересня у Кам`янці-Подільському, митці візьмуться і за стіни у Хмельницькому. До Дня міста планують зробити бодай одне графіті.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.