Лісовогринівецька об’єднана тергромада поглинула 14 сільрад. Таку конфігурацію затвердять на сесії облради

На сесію Хмельницької обласної ради виноситься проект рішення про утворення Лісовогринівецької об’єднаної територіальної громади.

Про це повідомляє сайт облради.

20 серпня депутати планують утворити Лісовогринівецьку об’єднану територіальну громаду у складі суміжних територіальних громад сіл Лісові Гринівці, Скаржинці, Аркадіївці, Пашківці, Климашівка, Стуфчинці, Тиранівка, Терешівці, Редвинці, Печеськи, Ходаківці, Шпичинці, Гнатівці та Моломолинці з адміністративним центром     у селі Лісові Гринівці.

Крім цього, проголосують за призначення перших місцевих виборів депутатів Лісовогринівецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та Лісовогринівецького сільського голови,  згідно з чинним законодавством України.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Я житель села Редвинці, хочу повідомити вам що в нашому селі зав клубу взагалі не відчиняє сільський клуб, за цей рік клуб відкрився лише 1 раз, ми не одноразово прсили її відкрити клуб, але вона нам грубо, не культурно відповіла, що не відкриє. Прошу прийняти міри, якщо можна то анонімно або від імені молоді села Редвинці. Будемо надіятися на заміну зав клубу. Дякую за увагу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.