На Кам’янеччині може з’явитися третя об’єднана тергромада

Депутати Хмельницької обласної ради мають намір на черговій сесії 20 серпня розглянути питання про утворення Колибаївської об’єднаної територіальної громади.

Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті облради.

Згідно з цим документом планується  утворити Колибаївську об’єднану територіальну громаду (ввійдуть Колибаївська та Ходоровецька сільські ради) з центром у селі Колибаївка.

Крім цього, обранцям пропонується проголосувати за призначення перших місцевих виборів депутатів Колибаївської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Колибаївського сільського голови, згідно з чинним законодавством України.

Як писав НГП, також на розгляд депутатів облради виноситься питання про утворення Гуменецької об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Гуменецької сільської ради об’єднаної територіальної громади та Гуменецького сільського голови; про утворення Китайгородської об’єднаної територіальної громади та призначення перших місцевих виборів депутатів Китайгородської сільської ради об’єднаної територіальної громади та Китайгородського сільського голови.

Довідка НГП. 28 травня депутати облради схвали проект Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Згідно з цим документом, на території Хмельницької області планується утворення 54 спроможних об’єднаних територіальних громад, у тому числі – 13 міських, які об’єднують території міст та прилеглих до міст сільських рад, та 41 селищних та сільських об’єднаних громад.

Жодна сільська рада не виявила бажання добровільно об’єднатися з Кам’янцем-Подільським.

Loading...
Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.