Замість платного проїзду – обмеження руху

Вже більше тижня в Камянці-Подільському з водіїв не стягують плату за проїзд  Замковим мостом. Нагадаємо, що активісти «Дорожнього контролю» через суд добилися скасування платного проїзду Старим містом.

Тож, з 15 квітня, завдяки постанові Вінницького апеляційного адміністративного суду через шлагбауми безкоштовно їздять всі бажаючі.

Кореспондент НГП Дмитро Шеремета поспілкувався з заступником міського голови Кам’янця-Подільського Сергієм Бабієм, одним з ініціаторів запровадження цієї послуги,  стосовно подальших планів, як використовуватиметься пам’ятка архітектури.

    «Ну що ж, закон один для всіх. Ми, звичайно, виконали постанову суду. Якось ж місто жило 100 років без платного моста, значить проживе ще.», – заявляє пан Сергій.

Також він повідомив, що подальша доля «будок», де сиділи контролери,  ще не вирішена: їх можуть, як перенести в інше місце, так і  залишити на попередньому місці. А ось працівників, скоріш за все, поки скорочувати не будуть, оскільки «з 1 травня в місті відкривається туристичний сезон і контролери регулюватимуть рух на своїх ділянках дороги. Планується ,що вони пропрацюють ще 1-2 місяці.»

Наразі міська рада та виконавчий комітет не розглядають можливостей повернення до платного проїзду, хоча й категорично цей варіант не відкидається. А от щодо обмеження руху мостом, то його слід очікувати вже найближчим часом.

«До мене вже звертаються люди з проханням обмежити рух транспорту через Замковий міст, – запевняє Сергій Бабій. Після рішення суду (про скасування платного проїзду, – авт.)  потік транспорту суттєво збільшився, а це впливає на стан мосту та комфорт жителів загалом. Також, з початком туристичного сезону в Старому місті збільшиться кількість транспортних засобів, що викликатиме дискомфорт у пішоходів та водіїїв. Я думаю, що після сесії міської ради(29 квітня, – авт.) ми обмежимо рух через міст, як це було до запровадження платного проїзду. Наразі, ще вирішуються години в які рух транспорту буде заборонений».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. ДУРНЯ ПОВНА ПРО ЗАБОРОНУ . вИВЧИТИ ДОСВІД ТА ЗАПРОВАДИТИ В ІНШИХ МІСТАХ , ЗМІНИТИ ЗАКОНОДАВСТВО , ТАКИЙ ПРИКЛАД НА ВЛАСНІ ОЧІ БАЧИВ У РИЗІ І ВСЕ ПРАЦЮЄ НА БЮДЖЕТ МІСТА .ТУПІ МАЙДАНІВЦІ.

    • Тут ситуація, коли “попутали” бюджет і власний карман. До чого тут майданівці?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.