В’їзди до Хмельницького перегородили блокпостами – ФОТО

Учора, 24 квітня на в’їзді до Хмельницького з боку Вінниці автомайданівці встановили блокпост із залізобетонних блоків, який укріпили мішками з піском.

Як пише gazeta.ua, 25 квітня почали зводити другий блокпост — на в’їзді до міста з боку Рівного.

“Зараз складаємо графік чергування. По 12 годин стояти важко – хоча б по 6. Потрібні добровольці”, – зазначивла голова громадської організації “Автомайдан-Хмельниччини” Вікторія Середюк.

Фото gazeta.ua

Фото gazeta.ua

Фото gazeta.ua

Фото gazeta.ua

У першу ніч чергувало 5 чоловік: комендант, 2 автомайданівців, і 2 з самооборони. ДАІшників не було, тож автівок не спиняли, бо не мали права. Наразі письмово уже звернулися до керівництва обласного ДАІ. Цієї ночі патрулюватимуть разом.

Біля блокпостів встановлюють відповідні дорожні знаки про перешкоди. Поряд з блокпостами рятувальники розгортають намети. Там можна випити гарячого чаю, перепочити та зігрітися біля печі-буржуйки.

Автомайданівці планують звести блокпости на всіх в’їздах до міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

 1. Хто стратег ? В місто без перешкод можна потрапити через с.Масівці-с.Копистин-м-р.Ракове і все це мімо блок-постів, так само по інших напрямках .с.Пашківці-с.Лісові Гринівці-м-р.Озерна
  Далі Чорний Острів-м-р.Гричани. , або через с.Росоша-Ружична і на вул. Кам’янецька !!!!

  • А ЩО ВЖЕ З ВІННИЦІ І РІВНОГО ГОТУЄТЬСЯ НАПАД НА ПРОСКУРІВ? ВИДНО, ЩО ОБЛАСНІ КОНТРРОЗВІДНИКИ ОБЛАСТІ МАЮТЬ СВОЇХ ШТІРЛІЦІВ У ЦИХ КРАЯХ, ЯКІ ВІДМІННО СПРАЦЮВАЛИ І ВЧАСНО ПОПЕРЕДИЛИ ПРО ЗАГРОЗУ ІНТЕРВЕНЦІЇ. ТОЖ ПРИПИНЯЮ ГНАТИ ПЕРВАК, БЕРУ РОГАТИНУІ ВИХОДЖУ З ПІДПІЛЛЯ І ВЛАШТОВУЮ БЛОК НА ВИЇЗДІ ЗІ СКАРЖИНЕЦЬ НА ТРАСУ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ-КАМЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ, БО СКАРЖИНЕЦЬКА АГЕНТУРА МОЖЕ ПРОГАВИТИ МОМЕНТ ВИСТУПУ КЛІЄНТІВ ТАМТЕШНЬОГО СПЕЦЗАКЛАДУ. У МОЄМУ НАМЕТІ БУРЖУЙОК І ГАРЯЧОГО ЧАЮ НЕ БУДЕ. А ЗІГРІВАТИМЕТЬСЯ КОМАНДА МОЇМ ПЕРВАКОМ, САЛОМ І КВАШЕНОЮ КАПУСТОЮ. ТАК ЩО ЗАПРОШУЮ НА СКАРЖИНЕЦЬКИЙ БЛОКПОСТ ДОБРОВІЛЬЦІВ В НЕОБМЕЖЕНІЙ КІЛЬКОСТІ І НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН. НАПОЮ І НАЗВАНИХ ПРОДУКТІВ БУДЕ ДОСТАТНЬО. ТАК ЩО ВІННИЦЬКИМ ТА РІВЕНСЬКИМ ІНТЕРВЕНТАМ ТА СКАРЖИНЕЦЬКИМ СПЕЦАМ ДО ПРОСКУРОВА ПРОРВАТИСЯ НЕ ДАМО. СКОШТУВАВШИ МОГО ПЕРВАКУ, НІХТО З НИХ РУХАТИСЯ ДАЛІ БУДЕ НЕСПРОМОЖНИМ.

  • А ти розумник ще крту намалюй як обїхати не для Хмельничан блок пости.

 2. Навіщо цей цирк? Людям немає чим зайнятись? Хай ідуть працюють!

 3. Подилля всегда славилось своими мудаками.

 4. Молодці, гарна ідея. От тільки блок-постів більше буде потрібно.

 5. Автомайдан лег под батькивщину. развели лукашука на бетонные блоки, уже польза))

 6. Конченые долбоеды! Всех на восток…

 7. Це новий спосіб витягування коштів спочатку з бізнесу , а далі з бюджету. Майдану, самообороні потрібно ж платити а точніше відкуплятися від хлопчаків ато заговорять, а ще рано. Оті придумують різне.

 8. в Хмельницкьий можна заїхати з різних боків

 9. як би там не було, але люди готові в любий момент боронити свою землю від загарбника…а ви по крисячому гризетесь т а брудом поливаєте….

 10. крім того, дякуючи чергувальникам на блок-постові, був зупиненний автомобіль з підробленними номерами кузова…гайці хоч щось почали робити, крім збирання хабарів…

 11. автомайдан себе проявив з позитивної сторони, подяка тих, хто ним займався: Поліховський, Середюк і Дмитро. Зараз це вже окремий рух. І правильно все роблять. Зрозуміло, що специ заїздуть хоч полями і їх не зупиниш, але фільтр для нечисті є.

  • автомайдан по всій країні показав себе добре, його роль в революції велика. і позитивна.

 12. такі пости вже були в 90-х , разом з мінтами бандюки збирали бабло , історія продовжується …

 13. Ви їбануті на всю голову нах я паніку робите серед мирного населення… Кому це вигідно???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.