Рибалки поскаржилися Розізнаному за спроби підпалу їх майна – ФОТО

Керівництво ВАТ “Хмельницькрибгосп” звернулося до начальника обласної міліції Олександра Розізнаного із заявою про підпал свого майна.

Так, у ніч з 23 на 24 квітня в смт Стара Синява на території Старосинявської рибдільниці було скоєно спробу підпалу чотирьох автомобілів, які належать ВАТ «Хмельницькрибгосп». Вночі охоронець «Хмельницькрибгоспу» помітив двох невідомих йому осіб, які підпалювали автомобілі, що стояли на території Старосинявської рибдільниці.

риба

Після чого охоронець відразу побіг до автомобілів та загасив полум’я на них. Як з’ясувалось пізніше, невідомі особи полили колеса та капоти автомобілів ВАТ «Хмельницькрибгосп» легкозаймистою речовиною темного кольору. Внаслідок цього підприємству могло бути заподіяно матеріальну шкоду на суму приблизно 155 тис. гривень.

На думку рибалок, за цим інцидентом стоїть директор державного підприємства«Селекційно-генетичного центру по рибництву «Поділля» Роман Кізюн.

Вони навели приклад, коли пан Кізюн 4 жовтня 2013 року погрожував інженеру промислового лову ВАТ «Хмельницькрибгосп» Довгалюку Л.О., а в ніч з 4 на 5 жовтня Довгалюку підпалили особистий автомобіль.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.