Цьогоріч у Хмельницькій області на антитерористичні цілі закладається 600 тис. грн

Цьогоріч  на антитерористичні цілі у Хмельницькому обласному бюджеті закладається 600 тис. грн.

Про це йдеться у проекті програми забезпечення антитерористичного захисту енергетичного, транспортного комплексів, техногенно-небезпечних військових об’єктів та населення у Хмельницькій області на 2014 рік, яку депутати  планують ухвалити на сесії облради 30 квітня.

Кошти надаватимуться Координаційній групі Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області для своєчасного вирішення завдань при реагуванні на події з ознаками терористичних проявів, підготовці та перевірці ефективності превентивних антитерористичних заходів стосовно виділених об’єктів в області; оснащення мобільними засобами радіозв’язку.

Як відомо, у Хмельницькій області розташовані об’єкти народного господарства,  Міністерства оборони України, енергетичного комплексу України, життєзабезпечення та з масовим перебуванням людей, які  є потенційно уразливими у терористичному відношенні.

Вчинення терористичного акту на будь-якому з цих об’єктів може спричинити виникнення некерованих надзвичайних подій аж до техногенної катастрофи загальнодержавного масштабу. Зокрема, травневі події 2005 року на артбазі, яка розташована у  с. Цвітоха Славутського району наочно продемонстрували рівень загрози, що несуть надзвичайні ситуації на техногеннонебезпечних об’єктах області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.