Оновлена Хмельницька облрада придумала, як ліквідувати монополію ПР на постійні комісії

Керівництво Хмельницької обласної ради підготувало зміни до регламенту, які планується затвердити на черговій сесії 30 квітня.

Зокрема, пропонується абзац 7 статті 83 викласти у новій редакції: “Голова, заступник та секретар постійної комісії обласної ради не можуть бути членами однієї депутатської фракції”.

Таким чином руйнуються підходи, за якими у 2010 році провладною Партією регіонів були сформовані керівні органи постійних комісій облради. А саме – біля керма постійної комісії з питань бюджету стояли троє депутатів-регіоналів: Світлана Лукаська (голова), Сергій Ведерніков (заступник голови), Юрій Браніцький (секретар).

Також більшість мали “регіони” у постійних комісіях з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства (голова – Іван Нагорний, заступник – Аркадій Флаксемберг, секретар – Володимир Волянський), з питань праці та соціального захисту населення (голова – Михайло Войтюк, заступник – Віктор Філіпчук, секретар – Валентина Савчук).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. давайте Лабазюка будемо люстровати.Він також під Ядухую ,До цих пір знімає в оренду офіс в сина Ядухи………………………

 2. Давайте люстрировать Лабазюку всю его политическую жизнь, Сирожа стал депутатом, благодаря фальсификациям Ядуха, Добжанский и ко.

 3. спізнились , щонайменше на 3 роки , що дасть сьогодні ця зміна? Фракція ПР розпущена , вони всі позафракційні , і що далі ? Піар кінчився в оновлених.))

 4. Гончар нікого не звільнив! Голова облради написав заяву,двоє пішли на пенсії. Не брешіть хоча б собі,не говорячи вже про людей. Бохонок, Панасюк і багато інших лишилося .

 5. Яка оновлена облрада??????????? Брехня!!!!!!!

 6. Бардак в облраді,дурдом в ода. Всіх геть!

 7. Підараси разом з Гончаром всіх виганяют а самі писати не вміють потрібно іх навчити розмовляти правильно а то не вміе фрукт Гончар.Ганьба.

 8. Зарплати в театрі у пенсіонерів,які соціально захищені по5-6 тисяч гривень. Ось де корупція,а ви економію шукаєте. Тому вони лазять сутками до голови ради. Посадіть їх біля себе і запитайте,чому у них багато часу? На виіздах одна молодь,заробляє на “поморщених”. На них страшно зі сцени дивитись,не говорячи вже в реаліях.

 9. ЩО РОБИТИ ДАЛІ !

  Швидка зміна корупційного режиму веде до розвалу держави . Система змінилася на капіталістичну , а народ залишився радянський .В Україні національне багатство розподіляється не в інтересах більшості , а в інтересах обраних. Тому ми бачимо , з одного боку , десятки мільйонів незаможних людей , а , з іншого , – одиниці надбагатих .

  Вся система державного управління побудована на несправедливому перерозподілі національних благ у бік обраних. Вибрані під себе створюють партії , за допомогою яких випускають закони для лобіювання власних інтересів. Приваблюють держслужбовців , суддів , міліціонерів , санітарних лікарів поширюючи корупцію на вищому рівні.
  Ось до прикладу:
  10 квітня 2013, Співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою викрили протиправну діяльність судді Деражнянського райсуду Хмельницької області Дворнік Олега Станіславовича, який вимагав та отримав хабар від місцевого мешканця 5 тисяч доларів США. Суддю Дворнік О.С. затримано “на гарячому” під час одержання 5 тисяч доларів США.
  13 квітня 2013 р. судді повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.190, ч.1 ст.364, ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 та ч.4 ст.369 Кримінального кодексу. І тільки через 7 місяців (28 листопада 2013 року) на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, на підставі клопотання Генерального прокурора України було прийнято рішення відсторонити від займаної посади двох суддів, в тому числі суддю Деражнянського районного суду Хмельницької області Дворніка Олега Станіславович, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності та відсторонені від посади, – терміном на 2 місяці:Суддя Дворнік О.С. відстороняється Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, уже не вперше – це його третє відсторонення по одній і тій же справі у зв’язку з притягненням його до кримінальної відповідальності.

  Дослівний переклад слова «корупція » означає « розтління ». Таким чином , розтлінні олігархами державні чиновники вищого рангу поширюють корупцію вниз на підзвітні відомства – торгуючи посадами , виставляючи плани хабарів і поборів.

  У свою чергу , чиновники нижчого рангу сконцентровані не на виконання посадових обов’язків , а на тому , як побільше зібрати грошей . Адже частку потрібно віддати начальнику , і частку залишити собі. І якщо частка начальника буде мала , чиновника легко замінять більш « продуктивним ». Одним із класичних прикладів можна взяти наступний:

  26.07.2010 р. вироком Колегії суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Хмельницького області засудила головного державного санітарного лікаря Хмельницького району,Хмельницької області(головний державний санітарний лікар Хмельницької області на той час Коломієць Микола Петрович) Безкоровального Олега Івановича на п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням контролюючих функцій в санітарно-епідеміологічних службах на три роки за неодноразові хабарі із підприємців Хмельницького району за видачу дозвільних документів.

  Відповідно, ми чітко розуміємо – щоб подолати низькі зарплати і високі ціни і тарифи , необхідно подолати корупцію на національному рівні. А її можна перемогти , перемогти причини поборів , організаторів , виконавців і натхненників? .

  Головна причина корупції – відсутність досвіду державного управління у наших чиновників , а друга – українська ментальність , сформована при радянському союзі.

  Нас навчили сподіватися на державу і в усьому йому довіряти , залишаючи владу без народного контролю (зараз система змінилася на капіталістичну , але народ залишився радянський) .

  Передумови для корупції створені в семи сферах:

  • при перерозподілі державної власності ,
  • при зборі доходів до бюджетів ,
  • при оплаті державних витрат ,
  • при управлінні державним майном ,
  • при наданні державних послуг (у тому числі , дозвільних ) ,
  • при призначенні на посади ,
  • при прийнятті законів у інтересах конкретних осіб.

  Кожен корупціонер , контролюючий будь-який з названих потоків або декілька потоків одночасно – стає казково багатим.

  Для реалізації « прибуткових » схем потрібні тисячі посібників , які прямо задіяні в процесі , і сотні посібників в контролюючих органах , – готових закрити очі за зелені купюри.

  Головний стоматолог Хмельниччини Свестуна Р.С., разом із своєю колегою по роботі Коржан Світланою Михайлівною, завідуючою оргметодвідділом цього ж комунального закладу охорони здоров’я «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» вимагали та одержали від медпрацівників в галузі стоматології(головних лікарів стоматологічних поліклінік області та їх заступників, завідуючих стоматологічних відділень центральних районних лікарень області,лікарів стоматологів-терапевтів районних ЦРЛ, хірургів-стоматологів районних ЦРЛ,) і суб’єктів господарювання області та міста Хмельницького понад 135 тисяч гривень хабарів. Встановлено,що хабарі давались за здачу звітів по стоматології, видачу позитивних рецензій для проходження атестації по присвоєнню,підтвердженню кваліфікаційних категорій, заключень про відповідність стоматологічних кабінетів діючим стандартам,правилам та нормам, отримання відповідних ліцензій для роботи стоматкабінетів.
  Суд першої інстанцій перекваліфікував статтю по хабарництву на шахрайство. Суд другої та касаційний інстанцій підтвердив правильність кваліфікації злочину Свистуна Р.С., тобто з хабарника на шахрая, та З А С У Д И В :Свестун Романа Степановича на 3 роки позбавлення волі, Коржан Світлану Михайлівну на 1 рік 6 місяців позбавлення волі

  Система української національної корупції має складну пірамідальну форму – корупціонери тісно пов’язані між собою , можна сказати , переплетені. Тому випадання одного і навіть сотні корупціонерів не змінює корупційну систему – вона залишається стабільною.

  Зруйнувати систему одним ударом неможливо – скоріше можна зруйнувати країну. Відповідно, подолання масштабної корупції , – розміри збитку від якої складають 100-300 мільярдів гривень щорічно , – процес складний і тривалий , але реалістичний .

  Перше , що необхідно зробити , – це інвентаризувати всі корупційні схеми і на законодавчому рівні їх закрити , затвердити нові правила .

  Інвентаризувати всіх причетних до корупції шляхом створення списку. Потім дати всім « списочникам » випробувальний термін , а у разі допущення нового корупційного діяння – найжорсткіші санкції з повною конфіскацією майна.

  Одним з найважливіших кроків для подолання корупції має стати подолання політичної корупції : купівлі місць у списках , покупки партій олігархами , купівлі голосів на виборах.

 10. Пишете про хабарника дережнянського суддю. А чи не могли б Ви поцікавитись діяльністю красилівської судіїхи Чорної? Живе в Хмельницькому, а сюди кожного дня їздить власним авто. За які кошти, чи не за державний бюджет? Невже тратить на це свою скромну зарплату? Жити в Красилові не захотіла. Квартиру, куплену для неї за кошти району, одразу приватизувала і продала. Це є одним із елементів її порядності. Та й судить пані Чорна, як видно, по-чорному. Про це можна робити висновок з статті обласної газети щодо старокостянтинівської справи. Якщо можете, скажіть, будь-ласка, своє слово з цього приводу

 11. Міняти і відправляти на таку зарплату, на яку живе більшість українців. На мінімальну

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.