Громадськість розпочинає комплексне дослідження корупції на Хмельниччині

З квітня 2014 року Центр політичних студій та аналітики розпочав реалізацію проекту «Створення умов для боротьби з корупцією в сфері державних закупівель та політичних фінансів».

Протягом шести місяців громадські аудитори  проведуть комплексний моніторинг державних закупівель регіональних органів нової влади. Об’єктами дослідження стануть тендери нової в освітній, медичній, будівельній сферах Донецької, Миколаївської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Крім моніторингу буде проведене широке опитування замовників та учасників торгів  про тендерні проблеми, а також спеціальні фокус-групи. Таким чином, після завершення проекту аудитори отримають повну інформацію про закупівельну корупцію як на сході країни, так і на заході.

Окрім державних закупівель, громадськість візьме під контроль політичні фінанси. Аудитори відслідковуватимуть та збиратимуть факти адміністративних зловживань, непрямого підкупу виборців та інших деформацій виборчого права.

В кінці проекту експерти Центру політичних студій та аналітики на основі зібраних даних напрацюють конкретні пропозиції та рекомендації для оновлених органів влади, з метою усунути корупцію як в сфері публічних фінансів, так і в сфері політиці.

«Створення умов для боротьби з корупцією в сфері державних закупівель та політичних фінансів» підготовлено ЦПСА в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Loading...
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Черненко

Олег Черненко

Регіональний представник Центру політичних студій та аналітики, координатор руху ЧЕСНО в Хмельницькій області, голова ГО "Хмельницька ініціатива"
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. якщо буде введено закони які запропонувала Ю. Тимошенко все стане на свої місця

  2. У мене стільки інформації про Хмельницьку обласну дитячу лікарню, про пана мельничука – мера Старокостянтинова.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.