На Хмельниччині нова влада готує “покращення” – проїзд у автобусах зросте на 30%

На сайті Хмельницької ОДА оприлюдено проект розпорядження голови обласної державної адміністрації “Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні”.

Згідно з цим документом, планується підвищити проїзд у автобусах на 30%.

Відповідно до нових розрахунків, які зазначені у проект розпорядження Пруса, тариф у розмірі не більше 0,33 грн. за пасажиро-кілометр (без ПДВ) запроваджується для юридичних осіб, фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють на загальній та спрощеній системах оподаткування і є
платниками податку на додану вартість.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Тариф у розмірі не більше 0,40 грн. за пасажиро-кілометр визначається для юридичних осіб, фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування і не є платниками податку на додану вартість.

Це здійснюється на вимоги громадської організації «Союз автоперевізників в Хмельницькій області», ТОВ «АТП «Престиж» та ТДВ «Чемеровецьке АТП-16847», які звернулися до губернатора Леоніда Пруса підвищити діючі тарифи на перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні.

Як аргумент, перевізники навели калькуляцію своїх витрат: за березень 2012 року-квітень 2014 року ціни на пально-мастильні матеріали зросли в межах 35,9-38 відсотків. Рівень заробітної плати з 1 квітня 2012 року збільшився на 33,7% (з 1260 грн – до 1685 грн.).
Загальновиробничі, адміністративні та інші витрати з 1 квітня 2012 року зросли на 26% та прогнозний індекс споживчих цін на 2014 рік – 114 відсотків.

Востаннє вартість проїзду в автобусах Хмельниччини підвищувалася 29 лютого 2012 року.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. А що робити-все росте-виходу не має.

  2. УРАААААААА

  3. Дійсно, дизпаливо виросло на 40%. І тільки дебіл називае це “покращенням”. Може почнешь ходити на роботу і доплочувати керівнику !!! Автобуси на повітрі не Їздять !

  4. Спасибо всем, голосовавшим за ЗЕКА!!!! Можете компенсацию у него требовать… А валить на новую власть – удел безмозглых и убогих…

  5. а при зеке мы б платили тоже также, подорожание всё равно было бы

  6. За что боролись,то и получили! Страна дебилов!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.