Партія регіонів масово втрачає як прихильників, так і своїх членів

Нинішня верхівка партії регіонів не зробила із останніх подій ніяких висновків для себе. Замість того, щоб переглянути свої дії, демократизуватися, провести реальне реформування, вони, натомість пішли шляхом диктатури.

 Незгідних із авторитаризмом та інтригами достойних членів партії виганяють лише за те, що насмілилися підтримати Сергія ТІГІПКО – людину, що здатна перемогти у чесній боротьбі та досягнути реальних позитивних зрушень в країні.

Спостерігаємо, як в Україні члени партії регіонів масово покидають лави цієї політичної сили. Чи не кожен, обґрунтовує своє рішення втратою довіри до керівництва партії. На Хмельниччині ситуація аналогічна. Окремі осередки взагалі повністю ліквідувалися, а фракції в радах саморозпустилися.

 Я і величезна кількість інших колишніх членів партії підтримуємо позицію Сергія Тігіпка про те, що Партія регіонів дійсно упустила свій шанс на модернізацію і подальший розвиток, дискредитувала себе руками свого керівництва. Її нинішня верхівка перетворилася на «колективного Януковича». Партійці Хмельниччини, покидаючи ПР – роблять вибір свідомий і проєвропейський. Схоже на те, що незабаром вона не те що змілкне, а зникне в процесі політичної еволюції.

 

Сьогодні очевидною є необхідність  створення масового суспільно – політичного руху, який захистить інтереси громадян і об’єднає Україну. Маю велику надію, що на чолі цього руху гідно представлятиме нас власне Сергій Леонідович.

 

Микола Янковський,

депутат Старокостянтинівської райради

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Повністю згідна з автором статті, в Партії Регіонів були хороші люди, але потрібний був хороший лідер партії. Тігіпко був останньою краплею, яка втримувала людей у членстві партії.

  • Та взагалі в партії регіонів мало реально ідейних людей більшість з них працювали по примусу!!!
   Особисто мій друг працював в НВК і як молодий працівник підкорювався начальнику який був замісником голови по районі!
   Обов’язкові членські внески і так далі… ВСЕ БУЛО ПРИМУСОВО!

 2. ХТО НАС СУДИТЬ

  Певні події останніх днів однозначно засвідчили, що Україна, яка перебуває у надскладній ситуації, пов’язаній із подоланням наслідків диктаторського режиму та зовнішньої військової агресії, стикнулася ще з однією великою небезпекою.
  Формально ці події стосуються питань організації внутрішньої діяльності судової влади – проведення позачергового з’їзду суддів України. Насправді їх суть є набагато глибшою і масштабнішою, а наслідки становлять загрозу для національної безпеки України.

  Як відомо, 14 березня 2014 року Рада суддів України скликала на 7 квітня цього року XII позачерговий з’їзд суддів України. Таке рішення було ухвалено з урахуванням рекомендації Верховної Ради України щодо розгляду на з’їзді суддів України питання дострокового припинення повноважень та звільнення з посад суддів Конституційного Суду України.

  Однак після цього виник ряд обставин, які унеможливлюють проведення з’їзду 7 квітня 2014 року.

  Однією з таких обставин стало прийняття 27 березня 2014 року у першому читанні проекту Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» (реєстр. № 4378-1) із скороченим строком підготовки до другого читання. Цей законопроект визначає нові принципи формування з’їзду суддів України та порядок обрання делегатів на нього. Крім того, ним передбачено повну зміну персонального складу Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

  Наведене обумовило об’єктивну необхідність перенесення дати проведення XII позачергового з’їзду суддів України для того, щоб сформувати його склад (обрати делегатів) за новими принципами та визначити новий порядок денний з’їзду.

  З цією метою спочатку 3-го, а потім 4 квітня 2014 року було призначено засідання Ради суддів України, на якому планувалося розглянути питання доцільності проведення позачергового з’їзду суддів України 7 квітня ц.р. та ухвалити відповідні рішення. Проте засідання Ради суддів України були свідомо зірвані окремими її членами.

  Натомість 4 квітня 2014 року всупереч вимогам Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова ради суддів адміністративних судів М.Кобилянський, голова ради господарських судів А.Ємельянов, голова ради суддів загальних судів П.Гвоздик (останній є членом Ради суддів України, але на вказані її засідання не з’явився) підписали та розіслали делегатам XII позачергового з’їзду суддів України повідомлення про 2014 року у першому читанні проекту Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» (реєстр. № 4378-1) із скороченим строком підготовки до другого читання.

  Цей законопроект визначає нові принципи формування з’їзду суддів України та порядок обрання делегатів на нього. Крім того, ним передбачено повну зміну персонального складу Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

  Наведене обумовило об’єктивну необхідність перенесення дати проведення XII позачергового з’їзду суддів України для того, щоб сформувати його склад (обрати делегатів) за новими принципами та визначити новий порядок денний з’їзду.
  З цією метою спочатку 3-го, а потім 4 квітня 2014 року було призначено засідання Ради суддів України, на якому планувалося розглянути питання доцільності проведення позачергового з’їзду суддів України 7 квітня ц.р. та ухвалити відповідні рішення. Проте засідання Ради суддів України були свідомо зірвані окремими її членами.

  Натомість 4 квітня 2014 року всупереч вимогам Закону України «Про судоустрій і статус суддів» голова ради суддів адміністративних судів М.Кобилянський, голова ради господарських судів А.Ємельянов, голова ради суддів загальних судів П.Гвоздик (останній є членом Ради суддів України, але на вказані її засідання не з’явився) підписали та розіслали делегатам XII позачергового з’їзду суддів України повідомлення про подальше використання судів у приватних, корпоративних та політичних інтересах. Крім того, у такий спосіб намагаються зберегти сторонній (тепер – уже із-за кордону) контроль над судовою владою України.

  Очевидним є те, що особи, які організували та здійснюють вказаний заколот, перебувають у летаргічному сні. Породжені псевдосудовою реформою 2010 року, вони продовжують мислити категоріями періоду диктаторського режиму і жити за його правилами. Судячи з усього, вони навіть не усвідомлюють, наскільки кардинально змінилася ситуація, суспільство, Україна. Усупереч здоровому глузду вони намагаються повернути минуле і зупинити незворотні об’єктивні правові та демократичні процеси розвитку України.

 3. Регіонали формувалися навколо фінансових інтересів забули що політична парія має відстоювати права людей та бути сильно ідеологічною.

  • Та що я можу сказати – гнати старих регіоналів з влади!!!- я маю на увазі верхи!
   Я не вірю в те, що вони не знали яка ситуація з яником!
   Всі вони взаємопов’язані!

 4. Щиро вірю в те, що у Тігіпка незабаром з’явиться новий політичний проект і це буде дійсно демократична політична партія, яка об’єднає українців. Шкода тих рядових партійців регіоналів, які вірять у відродження своєї політичної сили.

  • Яке відродження ти про що??
   Ще хтось в таке може вірити і сподіватись !??
   “партія регіонів”- це матюк для наших людей!!!
   А якщо ти щей з прапором їхнім вийдеш кудись я думаю в скарженці на профілактику запропонують поїхати!

 5. Ну вы меня и насмешили..Понимаю, у вас задание – любыми силами хоть немного обелить ПР, а вы хоть сами верите в то,что пишете?? Какие члены партии?? Вы хоть знаете, как туда людей принимали? Скопом, целыми коллективами, иногда те даже и не подозревали, что они уже члены кровавой секты.. А насчет “проекта” политической простит….ки Тигипка – тут уже вообще – полный пипец!! Тигипко, Клычко, Порошенко – братья по уровню продажности и лжи..Так что, девочки-блондиночки, мой вам совет, прежде, чем петь дифирамбы кому-либо, соберите в кучку свои серые вещества..

 6. В ПР після останніх подій можуть залишитися лише одні недоумки, бо розумна людина повинна прореагувати на вчинки найвищих посадових осіб і керівників партії.

 7. Активісти партії ВО “Батьківщина” та не байдужі взагалі не воліють згадувати про ПР. Скільки принесла зла….

  • На мою на даний момент особисто для мене “Батьківщина” стала сильнішою більш дружньою!!
   І надіюсь на цих виборах Юля всежтаки зможе перемогти! МІй голос за цю сильну жінку!!!
   Задовбали ці пузаті уроди!

  • Більшіе ніж Батьківщина ніхто не приносив зла – Втратили цілісність країни, зуубожіле населення, скоро хліб буде по 15 грн.

   • А є якась альтерна партія окрім “Батьківщини” яка зможе хоть щось зробити???

 8. Шановні ! А юля скільки зла принесла українському народу? Що вже моментально виздоровіла від каліцтва? Вона страшніша від Янека, тому і люди не дають її влади….

  • Шановний я попрошу від вас фактів!!! Без підставні звинувачиння ні до чого не приведуть…!
   А люди в великій мірі заручники певних обставин…
   Спробуй обрунтувати свою думку, а тоді розпочинай якусь дискусію…!

 9. Кругооборот політиків в країні. Комуніст-За ЄДУ-народник-партія ригоаналів- Порошенко

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.