Шанс на оновлення Партії регіонів втрачений – заява Сергія Тігіпка

Шановні соратники, однопартійці

У найважчий час я залишався у лавах Партії регіонів і фракції. Але сьогодні партію перетворили на філію конкретної фінансово-промислової групи. Усі рішення приймаються одноосібно. Проти незгодних розгорнулися внутрішньопартійні репресії. Іде справжня боротьба з інакомисленням. Замість оновлення та демократизації, яких чекають від нас виборці, проводяться чистки.

Із партії почали масово виганяти тих, хто спробував відкрито підтримати мою кандидатуру. Мене теж виключили з Партії регіонів. Найближчим часом з партії виключать моїх соратників. Це зрада інтересів партії і країни. Але зрада почалася не сьогодні. Саме ці люди винні в тому, що чинить тимчасовий уряд в Україні.

Ми давно як могли чинили опір злочинній позиції керівництва фракції. На відміну від них, ні я, ні мої соратники не голосували за Яценюка як за прем’єра  або за призначення націоналістів, таких як віце-спікер Кошулинський чи генпрокурор Махніцький, на державні посади.

І це був не конфлікт інтересів – голосування за правих націоналістів було прямою зрадою інтересів мільйонів виборців.

І тепер ці люди остаточно захопили владу в партії.

А Україні потрібна потужна партія, що представляє інтереси мешканців Південного Сходу.

Сьогодні Правий сектор і «Свобода» задають тон в Києві. Мешканці  Південного Сходу шукають порятунку у радикальних настроях. У тому, що жителі Донецька та Луганська не відчувають себе захищеними, – вина і Партії регіонів. Функціонери партії виносять на порядок денний сепаратистські ідеї. Але мені не по дорозі з сепаратистами, з прогнилими апаратниками і шахраями, які захопили керівництво в партії. Які відстоюють свої бізнес-інтереси за рахунок країни.

Я зробив все, що міг, щоб провести в партії демократичні зміни. Побудувати систему, при якій керівництво партії буде чути вас, рядових членів партії. Але шанс на оновлення Партії регіонів втрачений.

Сайт Сергія Тігіпка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 36

  1. Да, конкретно рулить під путіна. Вона ще в 2009 році здала йому Україну.

  2. для чого нам знов ті регіонали вони показали які вони були при владі гнати їх всіх в шию … Тимошенко та людина яка потрібна народу. а те шо її регіонали посадили то вони просто боягузи які зараз її бояться Юля розумна жінка буде при владі буде мир в країні..

  3. Родина тримається на жінці, то, очоливши країну, вона зуміє все розставити на свої місця

  4. Та яка різниця хто,аби було добре. Ви бачите,що зараз робиться? А буде ще гірше. Народ втомився. Свободу не допустити,вони себе показали.

  5. в України є тільки один шанс вижити це Юлія Тимошенко і не потрібно згадувати про москальських запроданців та гнобителів українського народу

  6. Дивлячись на події в державі, якщо ви дійсно любите Україну, просіть Юлю зняти свою кандидатуру з виборів. Це дасть змогу Порошенку виграти в першому турі, а Україні вийти з надзвичайно складної ситуації. Порошенка підтримує значно більше українців і це є незаперечним фактом. Робіть кроки, які дійсно потрібні нашій державі, любіть її як любили Герої Небесної сотні

  7. А чим Юля заважає вийти країні з складної ситуації? Вона, навпаки, прагне її виправити і не словом, а ділом

  8. не дай бог президентом стане ця ….. !!! то і країні і людям буде пі……!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.