Хмельницькміськвиконком охоронятимуть свої дружинники, але за дорожчу ціну

Хмельницький міськвиконком за рельтатами тендера 4 квітня уклав угоду з комунальним підприємством “Муніципальна дружина” на цілодобову охорону приміщення міської ради за 139,7 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2014 року “Муніципальна дружина” повинна забезпечити охорону товарно-матеріальних цінностей, що знаходяться на території об’єкту, прийнятого під охорону  від розкрадання та недопущення сторонніх осіб на об’єкт, що охороняється; проведити огляд території об’єкту після закінчення робочого дня, повідомляти працівників про виявлені недоліки (відчинені вікна, не вимкнене світло і т.п.), при можливості самостійне усунення цих недоліків; вжити заходи із затримання сторонніх осіб, виявлених на території об’єкту в нічний час та повідомляти про це чергового по міліції.

Дешевша пропозиція на тендері (98,6 тис. грн) була у київського приватного підприємства “Територія охорони”. Однак комітет конкурсних торгів відхилив цю пропозицію.

За даними сайту “Наші гроші”, засновником ПП “Територія охорони” значиться Віталій Мацелюх. Раніше власницею була Любов Обломєй, відома як бухгалтер приймальні депутата Київради Сергія Козиря, члена фракції “Республіка Київ”, раніше фракції БЮТ.

Як відомо, керує хмельницьким КП “Муніципальна дружина” Микола Площинський. Він є членом ВО “Батьківщина” і має стосунок до громадської організації “Ніхто крім нас”.

У 2013 році “Муніципальна дружина” охороняла приміщення Хмельницької міської ради за 146,4 тис. грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. От де треба провести люстрацію, то це в міськвиконкомі цих щурів нагнти які нажились роками тут працюючи і тільки людей дурять своєю справедливістю. Мельник зажерся вже по саме горло, Лєсков вистроїв собі хатинку в елітному районі на Сонячному разом з крутими бізнесменами, звідки бабоси, бідненький на одну зарплату наскріб, треба ж діточок і внуків своїх годувати бо ж вони одного віку в нього, не получилось йому стати губернатором, кишка тонка.

 2. Пропозиція Приватного підприємства “Територія охорони” відхилена на підставі ст. 29 та п.6 ст. 36 Закону України «Про здійснення державних закупівель», в зв’язку з тим, що приватне підприємство не надало на конкурс повний пакет документів. Пропозиція не відповідала вимогам законодавства з наступних причин:
  1. Учасником у складі цінової пропозиції не було надано довіреність на посадову особу замовника, уповноважену здійснювати зв’язок з учасниками, що передбачена в оголошенні про проведення та в документації на право отримання інформації щодо наявності підстав, зазначених у ч. 1 ст. 17 Закону, чи зазначення в пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що суперечить вимогам п.п. 1 п. 1 розділу ІV Інструкції;
  2. Всупереч вимогам п.1 розділу ІІ Інструкції учасником у складі пропозиції не було надано документу, що посвідчує посадову особу учасника, яка уповноважена підписувати документи пропозиції;
  3. Відповідно до вимог п.4 розділу ІІ Інструкції учасником у складі цінової пропозиції було надано гарантійний лист в довільній формі про відсутність підстав для відмови учасникові в участі у процедурі закупівлі, передбачених ст. 17 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Однак, в гарантійному листі не були вказані обставини, зазначені в пп. 1-3 ч. 1 ст. 17 Закону, що не відповідає вимогам Інструкції.

  Окрім цього, цінова пропозиція Приватного підприємства “Територія охорони” – 98,6 тис. грн., вказана без урахування ПДВ.

  • Шановні читачі та звичайно Комітет з конкурсних торгів Виконавчого комітету Хмельницької міської ради Хмельницької області.

   Читачі, Ви повністю праві про люстрацію та про нечистість (недобросовісність) посадовців та службовців даного Замовника торгів.

   Хочу Вам довести цікаву інформацію, якою не просто мають а мусять зацікавитись правоохоронні органи. В даному проведеному тендері вбачається пряма корупція та зловживання службовим становищем.

   Що я маю на увазі?! А от як Вам така інформація: переможцем обрано Хмельницьке міське комунальне підприємство “Муніципальна дружина” (код ЄДРПОУ 23829267), пропозиція якого була більшою за нашу на 41’120,00 грн.!!! Як Вам економія державних коштів??? Але це не головне!

   Головне те, що засновником нашого переможця є – той самий Замовник торгів: ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА (Код ЄДРПОУ засновника: 33332218) і який також зареєстрований за адресою: 29000, Хмельницька обл., місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 3.

   Ось Вам і чесність і прозорість даних торгів та неупереджена оцінка Комітету з конкурсних торгів!

 3. Комунальне підприємство з усієї суми половину податків заплатить в бюджет, а ппешник заплатить 200 грн. єдиного податку і все, решту собі в кишеню покладе. Не треба знищувати комунальні підприємства, там наші хмельничани працюють, отримують зарплату.

 4. При старой власти киевские душили, теперь опять душат. Им что в Киеве поля деятельности мало, надо все захрабастать.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.