Сабій дав стусана комуністу Симоненку – ВІДЕО

Під час виступу з трибуни лідера КПУ Петра Симоненка двоє депутатів від фракції “Свобода” Ігор Сабій (189 виборчий округ, Хмельниччина) та Юрій Михальчишен підбігли до трибуни та силою виштовхнули його вбік.

Це сталося сьогодні на пленарному засіданні ВР, пише УНІАН.

[GlKMVFtPsFI]

Симоненко фактично став захищати сепаратистів у Донецьку, Луганську.

“Заявляючи про якісь сценарії, я завжди стверджував, що націоналісти проводять проамериканську і прозахідну політику… Виявляється, ви виконували сценарій не США, а Росії по знищенню незалежності України, по розколу України. Ви ці приклади показали, і громадяни їх об’єктивно правильно використовують. Ви робите все, щоб залякати людей, ви арештовуєте людей, ви розв’язали боротьбу проти інакомислення…” – говорив Симоненко.

Після цього депутати від Свободи виштовхали його з трибуни, і почалася бійка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 16

 1. Сабий и его компания действительно выставляют Украину перед мировым сообществом банановой республикой где политика сводится к вражде нескольких варварских племен.
  При этом Сабий не дурак. Какой вывод? Он играет несложную роль на потеху прокремлевских спонсоров партии. И это нравится многим его недалеким однопартийцам.

  • Сабій герой там у Києві.А тут у нас в Красилові,де йому люди довірили,бздить перед Арсенюком.А шоб всі бачили на камеру буцім ого який герой морду бє.Ганьба! Від імені Красилова позор і ганьба!.Його слова це пусті слова,які не підкріплюються ніякими діями.Ганьба!

   • Сабій-продажна тварюка.Люди сміються з його поступків у Верховній Раді,бо тільки там він ганяє і морди набиває.А ЩО ЗРОБИВ ДЛЯ ТИХ ХТО ЙОГО ОБРАВ? ОБМАНУВ,НАПЛЮВАВ В ДУШІ,ТІКАЄ ВІД ЛЮДЕЙ.Таких хер-оїв нам не треба.

 2. Эй. Олуйко, это ты здесь?

 3. Я бы улупил бы с размаху этому пидру симоненко в ухо.Обсерал Украину в европе,терь припёрся тоже делать в Украине. Правильно сделали свободовцы.!

 4. Настоящая украинская фамилия имеет окончание “ко”. Симоненко, Петренко, и т.д. Сабий и Михальчишин это совсем другая нация.

 5. За подібні висловлювання симоненка треба кинути у в”язницю. І це що зараз відбувається на сході – це не зовсім “інакомисліє”. -це заклики до розколу країни. Велики різниця – Майдан у Києві – це протест народу проти діючої влади, всі заходи на сході – заходи щодо роз”єднання України. Пропоную взагалі заборонити компартію як антінародну, антіукраїнську, яка проводить ганебну та продажну політику. Сабію та Свободі теж ганьба, треба було подумати головою та використати висловлювання симоненка у кримінальній справі за заклики до сепаратизму

 6. Симоненко должен ответить за сепаратизм!!! Он вор и негодяй! Продажная девка!

  • Сабій герой там у Києві.А тут у нас в Красилові,де йому люди довірили,бздить перед Арсенюком.А шоб всі бачили на камеру буцім ого який герой морду бє.Ганьба! Від імені Красилова позор і ганьба!.Його слова це пусті слова,які не підкріплюються ніякими діями.Ганьба!

 7. Сабій-продажна тварюка.Люди сміються з його поступків у Верховній Раді,бо тільки там він ганяє і морди набиває.А ЩО ЗРОБИВ ДЛЯ ТИХ ХТО ЙОГО ОБРАВ? ОБМАНУВ,НАПЛЮВАВ В ДУШІ,ТІКАЄ ВІД ЛЮДЕЙ.Таких хер-оїв нам не треба.

  • Закрий рот щур смердючий. Хто тобі дав право від народу говорити

 8. Добро должно быть с кулаками.
  Добро суровым быть должно,
  чтобы летела шерсть клоками
  со всех, кто лезет на добро.

  Добро не жалость и не слабость.
  Добром дробят замки оков.
  Добро не слякоть и не святость,
  не отпущение грехов.

  Быть добрым не всегда удобно,
  принять не просто вывод тот,
  что дробно-дробно, добро-добро
  умел работать пулемёт,

  что смысл истории в конечном
  в добротном действии одном –
  спокойно вышибать коленом
  добру не сдавшихся добром!

 9. ІГОР і ЮРА не трогайте цих зацовнаних, бо це не робить честі ВО «Свобода», я на багато за Вас старший,мої діди не так розправлялись із цими облюдками. В даному випадку ти та Мірошниченко подали на гора північним племенам, інакше їх не назвеш, гарного першосортного вугілля, яке називається «горішок». В російській пресі, яка по відомим каналам, уже передана на Захід, в тому числі Німеччина , Польща появились статті про бійку «бандерівців» із демократично настроєними депутатами в українському парламенті. У певному колі населення, в тому числі в м. Хмельницькому, на твоєму виборчому окрузі створюється та поширюється негативна інформація відносно тебе, як депутата Верховної ради. Не забувай, по переду відповідні вибори, а кожен голос на вагу золота.

 10. Я дуже рада, що накінець головний комуніст получив по пиці, і ще скажу мало дали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.