Гончар відчитався про люстрацію “папєрєдніків”

У Хмельницькій обласній раді розпочався процес люстрації.

Про це повідомляє прес-служба облради.

“Обласна рада як представницький орган не може залишатися осторонь вимог Майдану. Керівництво облради реагує на ці процеси, й тому у виконавчому апараті обласної ради вже розпочато люстраційний процес та вже звільнено три посадових особи місцевого самоврядування. Окрім того, проводиться перевірка на професіоналізм і непричетність до корупції інших працівників апарату”, – заявив голова обласної ради Іван Гончар.

Він наголосив, що до працівників виконавчого апарату підвищено вимоги щодо виконання своїх функціональних обов’язків, посилено контроль за діяльністю кожної посадової особи, яка працює в органах місцевого самоврядування області та їх виконавчих структурах.

Вжиття таких заходів, за словами Івана Гончара, має на меті не лише виконати завдання про люстрацію, а й створити дієздатні органи народовладдя, які прозоро працюватимуть за принципами законності та відповідальності перед територіальними громадами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 14

 1. Люстрація-люстрацією…Проведіть інвентаризацію майна обласної ради(громади області)і незалежний аудит за період правління Гладуняка-Дерикота-Ядухи!!!

  • ДОЛЮСТРІРУЄТЕСЬ,ЩО КРАСИЛІВ НА ЧОЛІ З АРСЕНЮКОМ ПІДНІМЕ ВСЮ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛАСТЬ .І БУДУТЬ ВАМ СХОЖІ ПОДІЇ ЯК У ДОНЕЦЬКУ…ТУТ ПЛАНИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВЖЕ НАПИСАНІ,,,

   • Да захерачить их сразу пока ещё не начали разносить вонь парашную.Сильно не ошибётесь.Пора уже этих херососов от ПР ставить в позу и дрючить, чтобы все видели к чему приводит неуважение Украины как суверенного государства.Кому не нравится-вперёд туда, где нравится,а остальным не хер мешать жить и строить свою державу.

 2. Якщо все прозоро, то чому не наводиться інформація за що і кого звільнено. Це виглядає як прихована ПОМСТА

 3. Яка там люстрація, до цього часу бандюки керують і замітають сліди свого попереднього діяння, а облрада, як і адмністрація на чолі з Прусом чекають, поки вони все приховають, а потім їх відпустять з миром. Подивіться, які злодіяння зі своїми бандитами чинив Ядуха і що проти когось заведено справи, чи когось заарештовано? Про люстрацію вони говорять. Давайте я тоже прийду до влади, накраду повні кармани, а потім мене люструйте! Окозамилювання!!!

 4. Чи проведе ВО «СВОБОДА» законопроекти про люстрацію

  Зареєстровані у Верховній Раді законопроекти про люстрацію, розроблені головою Люстраційного комітету Єгором Соболєвим і депутатами від партії “Свобода”, можуть не мати шансів на проходження у Верховній Раді. Вони не будуть підтримані більшістю депутатів через різкі й радикальні положення.

  “За ними (нинішніми проектами) пів парламенту повинні піти”, та кнопки(якщо замість них не встановлять педалі) при голосуванні нажимати ногами, бо ці руки в подальшому не повинні брати хабарів. Свобода має на увазі те,що головний фаворит президентської гонки Петро Порошенко в 2012 році займав пост міністра економічного розвитку, а в.о. глави держави Олександр Турчинов на рубежі 1990-х рр. був заввідділом агітації й пропаганди Дніпропетровського обкому комсомолу.

  На виручку ВО «Свободі» прийде голова правління Української Хельсінської спілка, представник якої Захавров уже найближчим часом у парламент направить свій законопроект, розроблений разом із правозахисником Володимиром Яворським. Він передбачає більш м’яку версію законопроекту про люстрацію, і зараз ведуться переговори з депутатами про його внесення на розгляд Ради.

  Правозахисна версія законопроекту УХС пропонує обмежити люстрацію першими трьома категоріями державних службовців – решта чиновників можуть не турбуватися за свої місця. “Повинен же хтось виконувати свою роботу”, – говорить Захаров. Люстрації, в баченні Захарова , повинна торкнутися осіб, які служили й співпрацювали із КДБ СРСР, КДБ союзних республік, а також займали пости у керівництві КПРС, КП УРСР і комсомолу аж до секретарів обкомів. Секретарів райкомів,парткомів та нижче – опустити, тобто не чіпати.

  Що стосується пострадянської України, то від зайняття державних посад мають бути усунуті негласні агенти Служби безпеки України, крім тих випадків, коли вони займалися виключно правоохоронною діяльністю, а не “політичним розшуком”; причетні до фальсифікації виборів 2004 й 2012, а також довиборів у Верховну Раду в грудні 2013; відповідальні за переслідування громадян за їх громадську й політичну діяльність у період правління як Януковича, так і Леоніда Кучми (1994-2005).

  Крім того, УХС пропонує “м’яке виведення” чиновників із держслужби, відносно яких встановлені судами факти хабарництва, шахрайства, тощо, та які сьогодні займають керівні посади(державні службовці) в галузях державного управління, при бажанні вони можуть піти у відставку(прості посади, без статусу державних службовців) без розголосу й подальших переслідувань, а на їх люстраційні декларації може бути накладено певний гриф таємності, тобто скрити факти їх корупції та хабарництва,шахрайства,тощо під вказаним грифом.

  Відповідно до законопроекту депутатів “Свободи”, люстрація має торкнути всього українського чиновництва: органів законодавчої, виконавчої й судової влади, а також правоохоронних структур. Заборону на роботу в них пропонується ввести у відношенні колишніх функціонерів Компартії УРСР і комсомолу, штатних співробітників та інформаторів радянського КДБ, осіб, що співпрацювали зі спецслужбами іноземних держав, а також тих, хто “заплямував себе участю в корупційних схемах” й “сприяв становленню режиму Януковича”. При цьому люстраційну перевірку пропонується зробити тотальною: її повинні будуть пройти як ті, хто вже займає державні посади, так і ті, хто буде на них претендувати.

  Європейська комісія за демократію через право отримала від влади України запит на аналіз урядового проекту Закону “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”, більш відомого як проект про люстрацію суддів. Про це виданню “Закон і Бізнес” повідомив член парламентської делегації ПАРЄ, член Венеціанської комісії, народний депутат Володимир Пилипенко.

  “Оскільки цей законопроект викликав неоднозначну оцінку як в Раді Європи, так і в Єврокомісії, думаю рішення уряду відправити його на незалежну експертизу можна вважати вдалим кроком. Фактично, тепер Верховна Рада без висновку експертів “Венеціанської комісії” не має права приймати цей законопроект. Практика співробітництва України з “Венеціанською комісією” доводить, що ми завжди готові максимально враховувати всі зауваження експертів, щоб кожен законопроект було прописано відповідно до європейських стандартів».

 5. ДОЛЮСТРІРУЄТЕСЬ,ЩО КРАСИЛІВ НА ЧОЛІ З АРСЕНЮКОМ ПІДНІМЕ ВСЮ ХМЕЛЬНИЦЬКУ ОБЛАСТЬ .І БУДУТЬ ВАМ СХОЖІ ПОДІЇ ЯК У ДОНЕЦЬКУ…ТУТ ПЛАНИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ВЖЕ НАПИСАНІ,,,

 6. Чи насправді Гончар відчитався про люстрацію “папєрєдніків”?

  Дійсно Обласна рада як представницький орган не може залишатися осторонь вимог Майдану. Керівництво облради зобов’язано реагувати на ці процеси, й тому виконавчий апаратіт обласної ради повинен розпочати люстрацію на всіх комунальних,підконтрольних об’єктах, і завершити безпосередньо у виконавчому комітеті. Отже звільнено три посадові особи? Тут не потрібно вказувати прізвища,імя та по батькові(звісно по яким причинам), але вказати рік народження,причину люстрації пане Гончар Ви поки що зобов’язані, це не Ваше право, а обов’язок, бо Ви давали клятву,коли поступали у ВО «Свобода». Пам’ятайте, скільки б заяв про вихід із ВО «СВОБОДИ» не писали б, Ви завжди були,Є і будете там!..

  А сумніви є, тобто появилися ! Подейкують,що головного лікаря обласної стоматологічної поліклініки (зараз його побратими називають по народному – РОМАН-ШАХРАЙ-ПІРАМІДНИК) ви по попередній домовленості із депутатом обласної ради Іваном Гладуняком, першим заступником голови ОДА(ядухи) Гавришкіним В., бувшим головою Хмельницької обласної ради Дерикотом звільнили РОМАНА Свестуна не по не довірі колективу, Хмельницької асоціації стоматологів, а за власним бажанням, чим не виконали волю МАЙДАНУ у перший день свого головування. ЧИ НЕ ТАК? А судом,де СВЕСТУН визнав свою вину,що шахрайським методом він особисто присвоїв 135000 грн. Це не 100-300-500-10000, а 135тис. грн.., і це тільки дещиця,що було знайдено при обшуку в його кабінеті.

  Крім того РОМАН-ШАХРАЙ-ПІРАМІДНИК признався в тому,хто конкретно йому давав МЗДУ: ОСЬ ці СЛОНИ і суми взяток:

  1.Завідуючої стоматологічним відділенням Красилівської ЦРЛ – позаштатного спеціаліста зі стоматології району, за дачу хабара в сумі 3200 грн.;

  2.Завідуючої стоматологічним відділенням Білогірської ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 600 доларів США, що по курсу Національного банку України становило 4751 грн. 12 коп. та 1000 грн., що разом становить 5751 грн. 12 коп.;

  3.Хірурга-стоматолога Кам’янець-Подільської ЦРЛ – позаштатного стоматолога Кам’янець-Подільського району, за дачу хабарів в сумі 6000 грн.

  4.Завідуючої стоматологічним відділенням Дунаєвецької ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 4800 грн.;

  5.Завідувача стоматологічним відділенням Новоушицької ЦРЛ, за дачу хабара в сумі 1600 грн.;

  6.Головного лікаря Кам’янець-Подільської міської стоматологічної поліклініки, за дачу хабара в сумі 2000 грн.;

  7.В.О.головного лікаря Шепетівської районної стоматологічної поліклініки – районного лікаря-стоматолога, за дачу хабара в сумі 1600 грн.;

  8.Лікаря – стоматолога – терапевта Деражнянської ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 3100 грн.;

  9.Завідуючого стоматологічним відділенням Хмельницької ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 4800 грн.;

  10.Завідуючої стоматологічним відділенням Старосинявської ЦРЛ – позаштатного стоматолога Старосинявського району, за дачу хабара в сумі 700 грн.;

  11.Лікаря-стоматолога Теофіпольської ЦРЛ – районного стоматолога Теофіпольського району, за дачу хабарів в сумі 3500 грн.;

  12.Завідуючого стоматологічним відділенням Волочиської ЦРЛ – районного стоматолога Волочиського району, за дачу хабарів в сумі 3400 грн.;

  13.Завідуючої стоматологічною службою Віньковецької ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 7200 грн.;

  14.Завідуючого стоматологічним відділенням Ізяславської ЦРЛ – позаштатного стоматолога Ізяславського району, за дачу хабарів в сумі 1500 грн.;

  15.Завідуючого стоматологічним відділенням Ярмолинецького ЦРЛ – спеціаліста з стоматології Ярмолинецького району, за дачу хабарів в сумі 2600 грн.;

  16.Заступника головного лікаря з медичної частини Кам’янець-Подільської міської стоматологічної поліклініки, за дачу хабарів в сумі 4000 грн.;

  17.Головного лікаря стоматологічної поліклініки Славутської ЦРЛ – районного позаштатного спеціаліста зі стоматології, за дачу хабарів в сумі 3000 грн.;

  18.Завідуючої стоматологічним відділенням Летичівського ЦРЛ, за дачу хабарів в сумі 1500 грн.;

  19.Головного лікаря стоматологічної поліклініки Старосинявської ЦРЛ, за дачу хабара в сумі 1500 грн.;

  20.Завідуючого стоматологічним відділенням Полонського ЦРЛ – позаштатного спеціаліста зі стоматології Полонського району, за дачу хабара в сумі 1600 грн.;

  18 фізичних осіб-підприємців, за дачу хабарів в сумі по 800 грн. кожним;

  3 фізичних осіб-підприємців, за дачу хабарів в сумі по 500 грн. кожним;

  фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 200 доларів США, що по курсу Національного банку України становило 1580 грн. 76 коп.;

  • директора ПП «Лакі Дент», за дачу хабара в сумі 800 грн.;
  • власника ПП «Магістр-Валентина», за дачу хабара в сумі 3200 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 4600 грн.,
  • лікаря-стоматолога ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4» м. Нетішин, за дачу хабара в сумі 500 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5500 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 100 доларів США, що по курсу Національного банку України становило 791 грн. 03 коп.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  • директора ПП «ОСОБА_55», за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  • фізичної особи-підприємця, за дачу хабара в сумі 5000 грн.;
  ТАК ЯКА В НИХ ЗАРПЛАТА,ЯКЩО ДАЮТЬ ТАКІ ХАБАРІ?

  Громаду цікавить,чи повернув РОМАН СВЕСТУН вказані кошти,які він нажив шахрайством разом із своїм спільником? Бо процес люстрації повинен бути прозорим!

  Ваш прес-центр пише, що вже звільнено три посадових особи місцевого самоврядування. Так може звільнені за віком, із нормальною пенсією по інвалідності,як звільнився заслужений лікар ГАВРИШКІН. Така люстрація громаді не потрібна, із усією відповідальністю кажу, не за таку люстрацію ми боролись на МАЙДАНІ!

  Ось тоді пане ІВАН, ВИ не тільки виконаєте завдання про люстрацію, а й створите разом із громадою дієздатні органи народовладдя, які прозоро працюватимуть за принципами законності та відповідальності перед територіальними громадами, перед МАЙДАНОМ, як Ви гарно про це говорите. Люди правильно Вам рекомендують провести інвентаризацію по всіх комунальних закладах,особливо бюджетних. Залучити до цього максимум громадськості, тоді і громада,підприємці будуть знати, куди ідуть їхні податки. На Майдані багато професійних, розумних та мудрих людей! Це потрібно зробити оперативно,прозоро,із використанням засобів масової інформації. Про це повинна знати кожна людина від хутору до обласного центру. Тоді це можна назвати справжнім переформатуванням влади, а народ чекає цього!

  Сьогодні не достатньо лише політичної волі і розуміння, що реформи в країні можна зробити у білих рукавичках і в окулярах. Треба засукувати рукави вище ліктів, підтягнути ремні на штанах(якщо є куди) і дуже важко працювати, не боячись часом бути жорстким і жорстоким і навіть побитим.

  Пам’ятайте про постійне дихання Вам в потилицю. Удачі.

  Яка там люстрація, до цього часу бандюки керують і замітають сліди свого попереднього діяння, а облрада, як і адмністрація на чолі з Прусом чекають, поки вони все приховають, а потім їх відпустять з миром. Подивіться, які злодіяння зі своїми бандитами чинив Ядуха і що проти когось заведено справи, чи когось заарештовано? Про люстрацію вони говорять. Давайте я тоже прийду до влади, накраду повні кармани, а потім мене люструйте! Окозамилювання!!!
  Відповіcти

  ВОВКОДРАЙВЕР
  08.04.2014 at 17:46

  Чи проведе ВО «СВОБОДА» законопроекти про люстрацію

  Зареєстровані у Верховній Раді законопроекти про люстрацію, розроблені головою Люстраційного комітету Єгором Соболєвим і депутатами від партії “Свобода”, можуть не мати шансів на проходження у Верховній Раді. Вони не будуть підтримані більшістю депутатів через різкі й радикальні положення.

  “За ними (нинішніми проектами) пів парламенту повинні піти”, та кнопки(якщо замість них не встановлять педалі) при голосуванні нажимати ногами, бо ці руки в подальшому не повинні брати хабарів. Свобода має на увазі те,що головний фаворит президентської гонки Петро Порошенко в 2012 році займав пост міністра економічного розвитку, а в.о. глави держави Олександр Турчинов на рубежі 1990-х рр. був заввідділом агітації й пропаганди Дніпропетровського обкому комсомолу.

  На виручку ВО «Свободі» прийде голова правління Української Хельсінської спілка, представник якої Захавров уже найближчим часом у парламент направить свій законопроект, розроблений разом із правозахисником Володимиром Яворським. Він передбачає більш м’яку версію законопроекту про люстрацію, і зараз ведуться переговори з депутатами про його внесення на розгляд Ради.

  Правозахисна версія законопроекту УХС пропонує обмежити люстрацію першими трьома категоріями державних службовців – решта чиновників можуть не турбуватися за свої місця. “Повинен же хтось виконувати свою роботу”, – говорить Захаров. Люстрації, в баченні Захарова , повинна торкнутися осіб, які служили й співпрацювали із КДБ СРСР, КДБ союзних республік, а також займали пости у керівництві КПРС, КП УРСР і комсомолу аж до секретарів обкомів. Секретарів райкомів,парткомів та нижче – опустити, тобто не чіпати.

  Що стосується пострадянської України, то від зайняття державних посад мають бути усунуті негласні агенти Служби безпеки України, крім тих випадків, коли вони займалися виключно правоохоронною діяльністю, а не “політичним розшуком”; причетні до фальсифікації виборів 2004 й 2012, а також довиборів у Верховну Раду в грудні 2013; відповідальні за переслідування громадян за їх громадську й політичну діяльність у період правління як Януковича, так і Леоніда Кучми (1994-2005).

  Крім того, УХС пропонує “м’яке виведення” чиновників із держслужби, відносно яких встановлені судами факти хабарництва, шахрайства, тощо, та які сьогодні займають керівні посади(державні службовці) в галузях державного управління, при бажанні вони можуть піти у відставку(прості посади, без статусу державних службовців) без розголосу й подальших переслідувань, а на їх люстраційні декларації може бути накладено певний гриф таємності, тобто скрити факти їх корупції та хабарництва,шахрайства,тощо під вказаним грифом.

  Відповідно до законопроекту депутатів “Свободи”, люстрація має торкнути всього українського чиновництва: органів законодавчої, виконавчої й судової влади, а також правоохоронних структур. Заборону на роботу в них пропонується ввести у відношенні колишніх функціонерів Компартії УРСР і комсомолу, штатних співробітників та інформаторів радянського КДБ, осіб, що співпрацювали зі спецслужбами іноземних держав, а також тих, хто “заплямував себе участю в корупційних схемах” й “сприяв становленню режиму Януковича”. При цьому люстраційну перевірку пропонується зробити тотальною: її повинні будуть пройти як ті, хто вже займає державні посади, так і ті, хто буде на них претендувати.

  Європейська комісія за демократію через право отримала від влади України запит на аналіз урядового проекту Закону “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”, більш відомого як проект про люстрацію суддів. Про це виданню “Закон і Бізнес” повідомив член парламентської делегації ПАРЄ, член Венеціанської комісії, народний депутат Володимир Пилипенко.

  “Оскільки цей законопроект викликав неоднозначну оцінку як в Раді Європи, так і в Єврокомісії, думаю рішення уряду відправити його на незалежну експертизу можна вважати вдалим кроком. Фактично, тепер Верховна Рада без висновку експертів “Венеціанської комісії” не має права приймати цей законопроект. Практика співробітництва України з “Венеціанською комісією” доводить, що ми завжди готові максимально враховувати всі зауваження експертів, щоб кожен законопроект було прописано відповідно до європейських стандартів».
  Відповіcти
  Коментування

  Ваша електронна адреса не буде афішуватись.
  Ім’я

  Email

  Сайт

  7 − три =
  Коментар

  Блоги
  “Норми харчування хворих в українських лікарнях, згідно з наказом Богатирьової, часом гірші, за норми харчування в’язнів у нацистських та комуністичних концентраційних таборів”

  Автор: Ігор Сабій

  До народного депутата-свободівця Ігоря Сабія звернулися працівники медустанов Хмельниччини зі скаргою на затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я під керівництвом Раїси Богатирьової порядок харчування хворих у закладах охорони здоров’я. Раціон хворого… Далі »
  Конфіденційний губернатор

  Автор: Віталій Тараненко

  Нова влада, яка називає себе демократами і патріотами, вдається до використання брудних бюрократичних механізмів, отриманих у спадок від попередників. Інструментом слугує закон про доступ до публічної інформації. Як не прик

  овже розпочато люстраційний процес та вже звільнено три посадових особи місцевого самоврядування. Окрім того, проводиться перевірка на професіоналізм і непричетність до корупції інших працівників апарату”, – заявив голова обласної ради Іван Гончар.

  Він наголосив, що до працівників виконавчого апарату підвищено вимоги щодо виконання своїх функціональних обов’язків, посилено контроль за діяльністю кожної посадової особи, яка працює в органах місцевого самоврядування області та їх виконавчих структурах.

  Вжиття таких заходів, за словами Івана Гончара, має на меті не лише виконати завдання про люстрацію, а й створити дієздатні органи народовладдя, які прозоро працюватимуть за принципами законності та відповідальності перед територіальними громадами.
  Модератор
  Читати всі пости Модератор →

 7. Пане Вовкодрайвер. А хiба Свестуна-колядника юридно могла звiльнити обласна рада з формулюванням за недовiрою колективу. Но прикол не в тому.А в тому що Рома приносив в полiклiнiку якiсь лiвi лiкарнянi казав що його незаконно зняли i вiн як Дерикiшка буде ще судитись. А також внього ще е 0.25 ставки лiкаря-ортопеда i вiн готовий далi в окремому кабiнетi дерiбанити бюджетнi кошти. Це ж яка наглiсть,,, А де подiлась його зозулька панi Cвестуниха… От сiмейка Адамсiв .Чекають напевно що Путлер з Жолудьом приiдуть на танках та вiдновлять iх на посадах бо вiн заплатив за свою посаду 50 тис.ye а вона 100 тис. треба ж вiдбити бабло .бо суди багато потягнули…

  • В нього запис в трудовій книжці … звільнити згідно поданої заяви ..за власним бажанням.
   Звільнення юридично за втратою довіри,.Збори трудового колективу,протокол,клопотання до ради бо в нього з нею контракт чи угода. Подача матеріалу на сесію, обговорення і приняття рішення.Звісно я не хочу крові, але в раді сидять юристи,депутати-юристи.Це знає і Адамський,тим більше Гладуняк. Нехай працює в цьому корпоративчику, нехай дивляться йому чи він в очі! З цим потрібно закінчувати! Не може молодий лікар,закінчивши держбюджет сидіти на хлібові і воді, чи сидіти на базарі на колготах,а інший,тому що коло правлячого корита жирувати на державні кошти. Так не повино бути, та і християнство так нас не направляє. Ми нібто не туди вибрали шлях. В крайньому випадку я особисто так вважаю !
   Психологія його, як хабарника в даному випадку майже аксіомна, хто дав,буде дертись за волосину,
   через неділю-дві закон про люстрацію вступить в силу. Ви ще не бачили, як наші “судді” будуть топити один одного! Бо вони не привикли жити на зарплату в 3-4тис. грн. Їм для незалежності потрібно від 7 до 15 тис. грн., навіть цього мало, Нехай судиться, тягне час, не дивлячись що у нього щоь є. Бацуца та Шершун сумніваюсь що поможуть повторно,це дуже рисковано, та і якщо ще й вони утримаються на своїх посадах. Грузинський варіант- навіщо його садити, добровільно відай і йди працюй.Напевно він на сьогодні багато віддав? Нехай починаєз чистого листа паперу!

 8. Хай Гончар себе пролюструе разом з Фруктовим райем і залюкуе депутатів що мае на них справи які йому дав начальник СБУ Кройтер за бумажку. Це ще той фрукт ваш Гончар.

  • Адамський -брехун.Тишком -нишком шепче брехню,а ми віримо..Брехун хитрий.Так збреше,ЩО і не подумає ніхто. І все тихенько тихенько. Як той котік наробив в тапок і він нічого не знає.От так і Адамський підло обманув депутатів Красилівської районної ради і сидить тихенько.

 9. Кого звільнено, навпаки йдуть на підвищення, Поліщук наприклад, лягла під Сабія та й отримала посаду вже на ладан дихає, а туда ж стара коза

 10. Треба було займатися люстрацією в перші дні перемоги, а зараз ці недобиті “януковичі” попіднімали голови.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.