На культурне управління ОДА претендує три кандидата

На посаду начальника управління культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА претендує три кандидата, які презентувалися себе на Раді “Майдан”.

Як повідомляє сайт телеканалу “Ексклюзив”, перший претендент на «культурну» посаду – Микола Черкаський. Чоловік каже, що страшенно хоче працювати в культурі – бажання підкріплює дипломом, однак – не фаховим. Про пропозиції стосовно культурних реформ говорить узагальнено, як і про хабарі.

Із зали лунають питання стосовно місця теперішньої роботи та проживання чоловіка і наявності кримінальних справ проти Черкаського у минулому.

Кандидатура № 2 на посаду начальника – Тетяна Лукіна. Жінка говорить, що все життя працює у культурі. Посаду вчителя музичної школи залюбки змінить на керівну.

Із зали лунають питання стосовно причини звільнення з посади голови Профспілки працівників культури. Адже там теж заховані елементи кримінальної справи. Також у присутніх виникає непевність щодо відповідності та фаховості пані Тетяни посаді керівника.

На «культурну» посаду запропонував себе і Василь Гринчук. Однак, ні конкретних дій, ні новітніх реформ не озвучив.

Останнє слово щодо нових призначень буде за головою облдержадміністрації Леонідом Прусом.

Як відомо, управлінням культури з 2010 року керує Ірина Трунова. Вона у 2012 році від Партії регіонів балотувалася у народні депутати України, але на півдорозі зняла свою кандидатуру з перегонів.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 65

 1. Інформація вже застаріла,а ви все пишете. Запізно захищаєте балалаєчницю(про яку і так всім відомо,іі зверхністю до людей,недовірою усієі галузі культури, “професіоналізмом” і заочно закінчивши вуз. Іі до сьогодні згадують,така вона добра) але комусь вона подобається-і це правда. Черкаський-ворюга-його всі знають і пам’ятають. Болгарчук його любить, бо жінок не любить,цього достатньо,щоб затулити пельку . Гринчука ,який не працював в галузі 25 років , теж добре пам’ятають. Дегенератам ура,ура,ура!!!!

  • А я вижу, Вы хорошо владеете информацией о “дегенератах”!☺
   Откуда такие познания? 26 лет в культуре. Впервые читаю такие интересные факты…, хотя всех кандидатов знаю лично…. Не госпожа ли Трунова Вас просвещала лично?))))))

 2. Трунова І.М.- це людина, яка потрібна Управлінюю культури, національностей та релігій! позитивна, мудра та високо інтелектуальна! від правди не втечеш!
  ЇЇ досвід та результати роботи це доказали! Тому не потрібно заздрити, бо ця заздрість вас погубить до нівця! а то шо ви там хочети… це мало кого цікавить!
  Ви би краще за пані Лукомську згадали! ось там корупційні схеми процвітають та пахнуть! Її відмивання грошей… звична справа… Як “посилено” вона захищає соціально незахищене населення! не чіпляйтеся то тої бідної культури! і не ганьбіться заздрисні та недобрі люди!

 3. Лукіна дура амбітна,а її подруга Бабіч Тетяна( думали що вона більш помірковпна) під прізвищем Степаненко пише бруд на всіх в контакті,однокласниках і фейсбуці,так що зустрічайте гівно від Лукіноі і Бабич,їх вичеслили.

 4. Лукіна це страшиліще,яку бояться в музичній школі де вона працює. Ніхто не хоче з нею спілкуватись,але мусять. Перед виборами голови профспілок вона особисто ,в кожен район телефонувала,просила ,щоб за неї проголосували,розсилала на Трунову і Луценка бруд. Всі ій відмовили. Іі подруга Тетяна Бабич займається не примиренням,а створює конфліктні ситуації . Ій аби де,головне засвітитись. На на радах у Бабіч іі представляють як експерта по культурі. Тоді метри культури хто? Слободянюк,ільінська,Вибодовська і багато інших? Як вона заслужила цей статус???? Колись ікнеться Лукіній. Іі брат ,клікуха Слон допомагав ій і мріяв,щоб вона була начальником в 54 роки. ” молода кров”.заочно закінчила педакадемію,нехай шурує в освіту! мимра стара!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.