АМК викрив безділяність виконкому Хмельницької міськради

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало бездіяльність виконавчого комітету Хмельницької міської ради порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це повідомляє прес-служба облАМК.

Виконком без проведення конкурсу поклав на Хмельницьке КП «Спецкомунтранс» обов’язки із здійснення діяльності з вивезення побутових відходів у межах міста.

Відповідно до чинного законодавства, юридичні особи, які здійснюють збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами, повинні визначатись на конкурсних засадах.

Такі дії виконкому можуть призвести до недопущення конкуренції на ринку надання послуг із збирання та вивезення побутових відходів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. А що ще хтось є у Хмельницькому зі спеціальними транспортними засобами для вивезення відходів?

 2. У Хмельницькому немає! Але є у інших містах і це не проблема перегнати у Хмельницький спецавто для збирання сміття! А також не проблема заорендувати для цих авто якусь автобазу чи територию для стоянки.

 3. Шановний проффесор Олуйко ! Як же це було “важко”, зі своїми “знатоками” із АМК дошурупати до таких висновків.

 4. Ідіотизм!

  Спецкомунтранс ще відносно нормально вивозять відходи.

  Це мені нагадує ситуацію із міськими перевізниками: набігло в місто купу бариг-перевізників, які возять людей на катафалках і бидловозках, зате конкуренція блять!

  А те, щоб реанімовути КОМУНАЛЬНИЙ!!!!! транспорт (тролейбуси автобуси) то це пох. Вставляють палки в колеса міській владі.

 5. Вірний пес партії регіонів Олуйко має можливість (і бажання!) ближчим часом зайнятися збиранням і вивезенням побутових відходів.Чому рада Хмельницького ,,Майдану” досі не погнала цього лжепрофесора з посади сраною мітлою?

 6. Негайно заберіть цього охламона з АМК, бо завтра він напише, про громадські комунальні туалети, які передали в користування без тендерів, в результаті хтось отримав їх в монопольне коритсування. Туди його, до Івана Гладуняка,нехай буде в нього помічником, чи навпаки! Яка різниця! Вони є і були друзями!

 7. холуйко – мразь ,а его дочь – шалава !

 8. холуйко всегда лизал – то у гусельникова , то у чекмана . Зять его -лисовой – вор и оленевод /я сам лично его жену не раз опростал/,только вот , почему холуйко еще не уволен – вопрос.

 9. Для чого такий АМК? Їм що нема чим зайнятись? Краще б виправляли дурниці в законодавстві, яких повно! Невже не знайщлось ні одного нормального, який би сказав, що не тим треба займатись!

 10. АМК изображает бурную деятельность. Заняться нечем больше?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.