В обласній прокуратурі ввели “антихабарну” посаду

Наказом Генерального прокурора України утворено посаду старшого прокурора відділу запобігання та протидії корупції в територіальних прокуратурах управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України із місцем дислокації у прокуратурі Хмельницької області.

Як повідомляє прес-служба облпрокуратури, на цю посаду призначений Власюк С.Г., котрий до цього працював начальником одного з відділів прокуратури області.

Відтак про факти вчинення прокурорсько-слідчими працівниками корупційних та інших неправомірних дій можна повідомляти на «телефон довіри»: 755-139 (у робочі дні з 9 до 18 години).

На кожне таке повідомлення в прокуратурі обіцяють оперативне та об’єктивне реагування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Як не прикро, але нажаль призначаються ті особи, які не чисті на руку. Де люстрація? За що віддала своє життя Небесна сотня? ?Активісти ВО “Батьківщина” вимагають повної люстрації.

 2. а.де ваша люстрація у вас одні хабарники. лесков.гладуняк.зеленецький.вітряний. одже виженіть іх а потім будете інших люструвати. ганьба вам усім.

 3. Яка Батьківщина- одні хабарники та алкоголіки.Закрийте свого рота Марія Іванівна і розберись з Хабарниками у своій Батьківщини. Дали тобі 100гривень і підносиш всю нечість яка існуе в твоій Батьківщині.Ганьба Вам і нечіпайте Небесну Сотню вони полягли за вільну Украіну а не за облюдків з Батьківщини.

  • регіоналам кінець. “Батьківщина” порядок наведе

  • Не мели дурниці особисто в мене є знайомий, який їздив на мітинги Батьківщини з власної ініціативи він як і кожен свідомий українець прагне кращого життя він вірить в лідера Батьківщини Тимошенко Ю.В.
   Знаходять якихось алкоголіків і за пляшку беруть інтервю тим самим поливають брудом всіх хто не має до цього ніякого відношення!

 4. а при чем здесь в ваших коментах Власюк С.Г.
  порядочный сотрудник прокуратуры!

 5. “Петру”- “Батьківщина” была, есть и будет; вела борьбу, ведет и будет вести. А те, кто сидели по норам, а сейчас набрались смелости вылезти со псевдопатриотическими лозунгами,лучше поискали бы у себя хоть какие-то задатки элементарной совести и мозгового вещества, прежде чем поливать грязью вся и всех..И в устах таких псевдопатриотов, как Вы, слова “Небесная сотня”, где погибли и члены “Батьківщины”, звучат кощунственно..

 6. Був колись начальником відділу по нагляду за діяльністю СБУ та УБОЗ… Порядна людина,рішуча… Натуральний украінський Еркюль Пуаро….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.