Хмельницький “Майдан” нарешті затвердив склад президії та ради

Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської організації «Майдан» нарешті затвердив склад президії та ради.

Про це НГП повідомив прес-секретар Хмельницького штабу національного спротиву Олексій Голеншин.

До складу президії ввійшло 9 осіб: Валерій Лесков (ВО «Батьківщина»), Ігор Сабій (ВО «Свобода»), Олександр Корнійчук (УДАР), Кузьма Матвіюк (ГО «Комітет захисту рідної землі»), Микола Площинський (ГО «Ніхто крім нас»), Володимир Богачук (голова асоціації перевізників «Поділля»), Олександр Супрунюк (голова ГО «Край»), Микола Мельник (заступник голови ХОГО «Ветерани Афганістану»), Тетяна Баєва (ГО «Подільський центр «Гендерна рада»).

Склад ради обласного «Майдану» нараховує 38 осіб. Переважно, це керівники громадських організацій та політичних партій.

О.Голеншин додав, що першочерговими заходами для себе осередок ГО “Майдан” визначив: відправка бажаючих на київський Євромайдан; відзначення Дня Соборності України та підготовка до проведення загальноукраїнського попереджувального страйку.

Нагадаємо, що склад президії та ради обласного осередку Всеукраїнської організації «Майдан» планували презентувати на Народному віче 12 січня, що відбулося на хмельницькому Євромайдані. Однак остаточне узгодження списки кандидатур отримали сьогодні, 13 січня.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Интересно Корнейчук -это не тот ,что компартию в Хмельницком представлял.А в остальном все те же партийцы,а где же страдальцы- студенты или будут нужны,когда понадобится пушечное мясо?Одним словом тот же хрен только вид сбоку.

 2. Якщо, президент, який говорив про корупцію,що «…це не просто проблема, це хвороба, яка роз’їдає державу, знекровлює бізнес, виснажує суспільство. Із цією хворобою влада буде боротись не просто жорстко, а жорстоко. Злочинець буде невідворотно покараний — це повинні усвідомити всі.», а прем»єр-міністр «…ми не лише візьмемо на контроль звільнення з роботи осіб, які вчинили корупційні дії, у зв’язку із залученням їх до відповідальності за корупційні правопорушення, але і простежимо, аби такий громадянин більше ніколи не попав на керівну посаду, державну службу..», нічого не роблять в цьому напрямку, то боротьбу із цією болячкою повинен очолити рада майдану. Рада майдану повинна довести до кінця питання про хабарника – стоматолога Свестуна Р. та йому подібних по районах,що давали хабарі(зав. стоматологічними відділеннями,головні лікарі ЦРЛ,поліклінік в містах), не дивлячись що він реанімановинй, цим ви привернете до себе простих людей.
  Дисципліна в раді понад усе,не сваріться, бо це на руку нашим ворогам

 3. Якщо, президент, який говорив про корупцію,що «…це не просто проблема, це хвороба, яка роз’їдає державу, знекровлює бізнес, виснажує суспільство. Із цією хворобою влада буде боротись не просто жорстко, а жорстоко. Злочинець буде невідворотно покараний — це повинні усвідомити всі.», а прем»єр-міністр «…ми не лише візьмемо на контроль звільнення з роботи осіб, які вчинили корупційні дії, у зв’язку із залученням їх до відповідальності за корупційні правопорушення, але і простежимо, аби такий громадянин більше ніколи не попав на керівну посаду, державну службу..», нічого не роблять в цьому напрямку, то боротьбу із цією болячкою повинен очолити рада майдану. Рада майдану повинна довести до кінця питання про хабарника – стоматолога Свестуна Р. та йому подібних по районах,що давали хабарі(зав. стоматологічними відділеннями,головні лікарі ЦРЛ,поліклінік в містах), не дивлячись що він реанімановинй, цим ви привернете до себе простих людей. Поможіть студентам також боротись із поборами.
  Кожен в раді повинен робити на закріпленій ділянці мовчки і тяжко, якщо він шанує своїх дітей та внуків.
  Дисципліна в раді понад усе,не сваріться, бо це на руку нашим ворогам

 4. а чого в раді немає Симичшина? хто боїться лідера майдану? Лесков?

  • Симчишин не виявив бажання. Лесков на зборах звернувся до присутніх, хто не увійшов у раду, що вони можуть увійти. Симчишин промовчав. ось і все. і ніякого переляку. ні в кого

   • Включіть логіку: в президію і раду входять керівники організацій – партійних та громадських.
    Від “Свободи” входить голова – Сабій Ігор Михайлович.
    Симчишин заслужив бути в раді, але є певні правила і положення ради. Крапка.

   • зато понабирали п’яниць, маразматиків і популістів, більше півради люди які цвяха в житті не забили. достойних мало.

    • Я погоджуюся. Якщо ми говоримо про те, що країні потрібні нові люди – активні, неупереджені, чесні, моральні авторитети нації, то їх у раді “Майдану” майже немає. Не такою вона мала бути, ой не такою… А Симчишин не увійшов туди просто – бо він буде у ній замість Сабія, який на кожне засідання ради з Києва не буде приїжджати, адже потрібно боротися за нову Україну в столиці. А Симчишин є правою рукою Сабія на Хмельниччині, і це правильно

  • в раді – голови організацій

 5. А де Валерія Каспрова діли? Чому вже не в президії?

 6. а хто це?

 7. Каспров – голова обл молодіжки Батьківщини. Молодий перспективний політик. Інше питання, що не дуже активний, чи через те що не дають, чи через те що Батьківщина молода не фінансується Батьківщиною чи з якихось інших причин. Насправді зробив багато гарних справ, по крайній мірі гугл говорить

 8. Чув що він сам відмовився входити в президію

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.