Продуктові ринки чи рейтинг Продуктові ринки чи рейтинг

Соцопитування, яким тішився міський голова на своїй сторінці у ФБ, доступ до якої, до речі, нині мені заблоковано, нещодавно не… Далі »

Міський голова Славути звернувся до Прем’єр-міністра та голови ОДА з проханням відновити роботу продовольчих ринків Міський голова Славути звернувся до Прем’єр-міністра та голови ОДА з проханням відновити роботу продовольчих ринків

Міський голова Славути Василь Сидор направив відповідні звернення до Премʼєр-міністра України Д. Шмигаля, народному депутату О. Жмеренецькому, голові Хмельницької ОДА… Далі »

У Нетішині працівники, задіяні в боротьбі з коронавірусом, отримають матеріальну допомогу з міського бюджету У Нетішині працівники, задіяні в боротьбі з коронавірусом, отримають матеріальну допомогу з міського бюджету

У Нетішині працівникам, котрі задіяні в боротьбі з коронавірусом, виплатять матеріальну допомогу з міського бюджету, повідомляє міський голова Олександр Супрунюк…. Далі »

40 угод за чотири дні. Як у Старокостянтинові “злили” 8 млн грн під свого підрядника 40 угод за чотири дні. Як у Старокостянтинові “злили” 8 млн грн під свого підрядника

Старокостянтинівське комунальне ремонтно-будівне шляхове підприємство (КРБШП) заключило 40 прямих угод з одним виконавцем на 8 мільйонів гривень за чотири дні… Далі »

COVID-19: на Хмельницькій АЕС виявили 77 контактних осіб COVID-19: на Хмельницькій АЕС виявили 77 контактних осіб

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк підтвердив, що на Хмельницькій АЕС виявили 77 осіб, які контактували з хворою на COVID-19. “Відпрацьовували контакти хворих…. Далі »