COVID-19: на Хмельницькій АЕС виявили 77 контактних осіб

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк підтвердив, що на Хмельницькій АЕС виявили 77 осіб, які контактували з хворою на COVID-19.

“Відпрацьовували контакти хворих. Десятки лікарів ПМСД, СМСЧ, санстанція, поліція, СБУ, виконком, ХАЕС працювали до пізнього вечора. Сьогодні продовжують роботу. Виявлено 8 осіб з ознаками хвороби. Вчора проведено дезинфекцію. Виіхала бригада по відбору матеріалів на аналізи. На ХАЕС 77 осіб контактних. Сьогодні відбирають на Хмельницький і відправляють біоматеріали в 40 чоловік. Завтра в решти. Всі контактні особи під наглядом сімейних лікарів та поліції йдуть на самоізоляцію”, – написав посадовець у “Фейсбуці”.

У коментарі НГП мер уточнив, що 58-річна хвора на коронавірус є прибиральницею на Хмельницькій АЕС. Також у неї діагностовано пневмонію, її стан середньої важкості. Жінку доправлено до Хмельницької міської інфекційної лікарні.

За попередньою версією, причиною інфікування могло бути відвідування жінкою місцевого храму на Вербну неділю, де було велике скупчення вірян.

На сайті ХАЕС зазначено, що заражений працівник після виходу з чергової відпустки виконував свої посадові обов’язки з 13 квітня до 17 квітня, Згідно із поясненнями хворого, 18 квітня 2020 року перебував із підвищеною температурою в домашніх умовах, а 21 квітня – ізольований в місцеве інфекційне відділення.

Станом на 11:30 26 квітня в Хмельницькій області було зареєстровано 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 16 одужало, 5 летальних випадків, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Советские инженеры на ХАЭС стойко перенесут ковид на ногах,помрут случайно затесавшиеся там и принесшие заразу галичане.

  2. причиною інфікування могло бути відвідування жінкою місцевого храму на Вербну неділю, де було велике скупчення вірян, то хтось заразив чи знайшла на дорозі, де нульовий хворий міста

    • Та ти шо ? А в на таможнях скупчення не було але чомусь не чути про захворілих таможеніків, чомусь не чути про хворих водіїв тролейбусів, кондукторів, продавців адже ці люди щоденно контактують з величезною кількістю людей ? Тупорили тільки віряни і церква турбують.

      • Та ти шо ? З 18 березня у Нетішині обмежено в’їзд та виїзд населення на та із території міста. Зараження з повітря)))

  3. https://www.0382.ua/news/2745042/mer-netisina-napisav-zaavi-do-sbu-ta-policii-na-upc-mp-cerez-spalah-koronavirusu
    Мер Нетішина написав заяви до СБУ та поліції на УПЦ МП через спалах коронавірусу

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.