«Блакитні» проти «зелених»: хмельницький політичний конфлікт у стилі COVID-19 «Блакитні» проти «зелених»: хмельницький політичний конфлікт у стилі COVID-19

Італія, європейський лідер за кількістю офіційно зафіксованих хворих та померлих від COVID-19, одна з перших отримала негативні соціальні наслідки. Економічна… Далі »

На Хмельниччині викрили підпільну зброярську майстерню На Хмельниччині викрили підпільну зброярську майстерню

Служба безпеки України викрила на Хмельниччині осіб, які спеціалізувалося на незаконному виготовленні і збуті стрілецької зброї та боєприпасів. За попередніми… Далі »

Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Зухвало й антиконституційно протягнутий закон про розпродаж землі – це злочин проти України. З його допомогою влада хоче позбавити нинішнє… Далі »

У Хмельницькому з 7 квітня припиняється опалювальний сезон У Хмельницькому з 7 квітня припиняється опалювальний сезон

У Хмельницькому з 7 квітня припиняється опалювальний сезон. Про це сказано у розпорядженні мера Олександра Симчишина від 6 квітня. Рішення… Далі »

На Хмельниччині вже 15 заражених на COVID-19 На Хмельниччині вже 15 заражених на COVID-19

Станом на 8 ранку 7 квітня у Хмельницькій області зареєстровано 13 хворих на COVID-19. З них 6 – мешканці Хмельницького (4… Далі »