Юлія Тимошенко: Наше завдання – повернути українцям право бути господарями на власній землі

Зухвало й антиконституційно протягнутий закон про розпродаж землі – це злочин проти України. З його допомогою влада хоче позбавити нинішнє й наступні покоління українців права не тільки на свої чорноземи, а й на свою країну. Саме тому «Батьківщина» протидіяла й надалі буде цьому протидіяти.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу за результатами позачергового засідання Верховної Ради.

Лідер партії наголосила, що «Батьківщина» робитиме все можливе, аби зупинити рішення влади розпродати українські чорноземи на догоду іноземним спекулянтам.

«У нас є стратегія, як ми будемо повертати українську землю людям. Ми відсьогодні почнемо готувати звернення до Конституційного суду. Ми переконані, що базуючись на ключових документах України: Конституції, Декларації про державний суверенітет, ми доб’ємося в суді визнання цього закону неконституційним», – зауважила Юлія Тимошенко.

Команда «Батьківщини», зазначила політик, буде звертатися до НАЗК, аби довести і конфлікт інтересів під час ухвалення антинародного закону.

«Голова аграрного комітету керує п’ятдесятьма тисячами гектарів землі, а у відповідному міністерстві працюють представники великих корпоративних аграрних холдингів, які були зацікавлені у прийнятті цього документа. За закон голосували ті, хто має в своєму розпорядженні великі обсяги сільськогосподарської землі. Це не просто мародерство – це корупція найвищого рівня. Ми витягнемо усе це на світло і покажемо, як лобізм сьогодні руйнує інтереси кожного українця», – додала Юлія Тимошенко.

Голова «Батьківщини» наголосила, що партія докладе всіх зусиль, аби повернути людям їх землю та покарати всіх, хто був причетний до владної афери.

«Ми не тільки повернемо українську землю людям, а й притягнемо до відповідальності – не лише політичної, а й кримінальної – кожного, хто стояв за цією аферою, починаючи від президента Зеленського, керівника комітету, і закінчуючи кожним, хто до цього був причетний. Я переконана, що Україна переживе епідемію, кризу і цю зрадницьку, корупційну владу. Ми зможемо і обов’язково виправимо наше життя. І повернемо все, що в українців забрали за останні роки», – запевнила Юлія Тимошенко.

Команда «Батьківщини» зареєструвала у Верховній Раді проєкт постанови  щодо скасування закону № 2178-10, що передбачає розпродаж українських сільськогосподарських земель.

«Фракція «Батьківщина» неодноразово звертала увагу головуючого на пленарному засіданні на наявність порушень регламентних приписів при розгляді й голосуванні зазначеного законопроєкту. Однак, у порушення частини четвертої статті 48 Регламенту, головуючий не вжив невідкладно заходів для усунення вказаних порушень, залишаючи звернення про регламентні порушення без належного розгляду», – зазначено у пояснювальній записці документа.

Олег Лукашук,

голова Хмельницької обласної організації

партії ВО «Батьківщина».

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олег Лукашук

Олег Лукашук

Голова Хмельницької обласної партійної організації ВО "Батьківщина", народний депутат кількох скликань

Коментарів: 2

  1. Хронічні брехуни типу Лукашука мовчать про те що в усіх нормальних країнах бути господарем власної землі означає в тому числі й можливість її продажу. Натомість вони прагнуть продовжувати наживатися на дешевій землі, платячи її зубожілим власникам копійки, тому й верещать на все горло проти можливості вільно нею розпоряджатися на ринкових засадах, як це прийнято в усьому цивілізованому світі.

  2. Я уже думал. что Матраса уже никогда не увижу а оно вылезло и начинает херню морозить. Отдай землю которую вместе с Юлей с спиздил. Вор должен сидеть в тюрме.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.