Міський голова Славути звернувся до Прем’єр-міністра та голови ОДА з проханням відновити роботу продовольчих ринків

Міський голова Славути Василь Сидор направив відповідні звернення до Премʼєр-міністра України Д. Шмигаля, народному депутату О. Жмеренецькому, голові Хмельницької ОДА Д.Габінету, повідомляє прес-служба Славутського МВК.

«На мою адресу надійшло звернення адміністрації та підприємців ринку міста Славути Хмельницької області щодо відновлення роботи  продовольчих ринків.

Підприємці ринку міста розуміють, що гостра респіраторна хвороба  COVID-19 становить надзвичайну загрозу  для громадян  України  і необхідні максимальні заходи для захисту здоров’я людей.

Разом з тим, звертають увагу на критичне становище, в якому вони опинилися внаслідок введеного жорсткого карантину, а саме:

–        важкий фінансовий стан   у зв’язку із припиненням діяльності, зокрема торгівлі продовольчими товарами;

–        підприємці більше місяця не здійснюють торговельної діяльності внаслідок чого  несуть втрати спричинені псуванням продуктів харчування;

–        фізичні особи-підприємці, що торгують на ринках, є самозайнятими особами, які самі себе забезпечують роботою та не звертаються до Держави за соціальною допомогою.

Відкриття ринків дасть можливість мешканцям міста купувати  необхідні продукти харчування за помірними цінами, а фермерам реалізовувати сезонні продукти харчування, зменшити навантаження  на продуктові магазини, тим самим зменшуючи в них черги та велике скупчення людей одночасно.

Зі свого боку, підприємці ринку разом з адміністрацією зобов’язуються самоорганізуватись та забезпечити функціонування ринків з дотриманням жорстких протиепідемічних заходів визначених постановами Головного державного санітарного лікаря.

Зважаючи на вищевикладене, усвідомлюючи нагальність та актуальність проблеми, просимо Вас розглянути питання щодо відновлення роботи продовольчих ринків під час карантину».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.